Avéne - Hydratační sjednocující krém

10/20/2015

Avène přichází s novinkou, kterým je sjednocující kréme! Tuto novinku jsem si mohla vyzkoušet díky Blogerky.cz výzvy, které jsem se zúčastnila. Radostnou zprávou bylo pak, když jsem zjistila, že jsem byla vybrána spolu s pár blogerkami, abych ho mohla otestovat.
Značku Avène mám ráda, vyzkoušela jsem už několik produktů a většinou jsem byla spokojená, brzy chystám článek právě o několika produktech této značky takže časem bude na blogu. Na tento sjednocující krém jsem byla velmi zvědavá, jelikož sama mám podobné produkty nejraději, klasické make-upy totiž už moc nepoužívám, dávám přednost právě těmto produktům spolu s BB nebo CC krémy.
Když mi přišel domů balíček tak jsem byla moc zvědavá a natěšená, spolu s krémem mi přišlo ještě pěkné pevné pouzdro, které mi udělala taky radost, je to pěkná milá pozornost navíc.

Tento krém má nelehký úkol, který se sice jeví lehce, ale určitě každá z nás ví, že to není jen tak. Takže dokonalá pleť by měla být vyhlazená, zářivá, svěží, bez nedokonalostí a hlavně přirozená. Na tom se asi shodneme, že? Já si myslím, že ano. Tohle vše by měl plnit tento krém takže jsem byla velmi zvědavá jak to splní.

Krém se hodí údajně pro všechny odstíny pleti a je lehce tónovací. Pleť hydratuje, neutralizuje drobné nedokonalosti a dodává jí přirozeně rozjasněný vzhled. 
Díky faktoru SPF 30 chrání pleť před škodlivými vlivy slunečního záření. 
Spojením dvou aktivních látek, Meiboserinu a Lipomucinu® je zajištěná intenzivní a dlouhodobá hydratace termální vodou Avène, zárověň zabraňují vypařování vody z kůže. 
Spojením minerálních pigmentů a rozjasňujících perletí se okamžitě neutralizují nedokonalosti pleti a zdokonalují pleť. Dodávájí pleti přirozeně rozjasněný vzhled.
Na výběr jsou dvě varianty a to Riche pro suchou až velmi suchou citlivou pleť a Légère pro normální až smíšenou citlivou pleť. Pokud by Vás o produktu zajímalo více tak tady je více informací.

Takže teď k mému dojmu a mé zkušenosti jaké mám. Já mám variantu Riche pro suchou až velmi suchou pleť, ale vhodnější by pro mě byla varianta druhá, jelikož mám spíše normální a smíšenou pleť. To jde hned s další věcí a tou, že je na mě krém poměrně mastný, což je škoda. I když během zimy se mi plet celkem mění tak kdo ví tak to bude. Určitě je Riche krém vhodný pro majitelky suché pleti. 
Krém je pouze v jednom odstínu, což je myslím podle mě docela škoda, jelikož je sám o sobě poměrně tmavší. Já jsem poměrně tmavší typ a je na mě stejně trošku tmavší takže pro světlé typy to asi to pravé ořechové. Někde jsem četla a viděla, že jde celkem do oranžova, ale když jsem si krém zkoušela tak mi to zase tak nepřijde, možná na první pohled, ale během chvíle se sjednotí. Když jsem si zkoušela na obličeji tak jsem ho dala v malém množství a celkem se vsákl a sjednotil. Malý náhled můžete vidět na hřbetu mé ruky, kde ho mám kapku a pak jak vypadá rozetřený.
Krém má šikovný aplikátor, který mám ráda, díky němu se dobře krém dávkuje i celé balení se mi líbí.
Co se týče hydratace tak má opravdu velmi hydratační schopnosti jak jsem psala na začátku, na mou plet je to až moc, jelikož sama o sobě ji mám normální. 
Krycí schopnosti jsou zkrátka sjednocující a lehce mám sjednotí plet, ideální pro majitelky dobré pleti.
 Na závěr bych asi dodala, že mé normální pleti zase tolik nesedl, ale zase to nebylo úplně strašné takže něco mezi.
Krém mohu doporučit majitelkám tmavší pleti a spíše, kdo má suchou až velmi suchou plet. Pro ty by to mohl být ideální sjednocující krém!
Jak Vás tento krém zaujal?

Podobné články

1 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥