BIO KOSMETIKA - AVRIL

10/18/2015

Přeji Vám krásnou neděli! Dnes jsem tu s novým článkem, ve kterém bych Vám chtěla představit značku Avril. Rozhodně by měli zbystřit příznivci přírodní kosmetiky, dnes bych Vám chtěla tuto značku představit a ukázat jaké produkty mám, příště bude čistě recenze. Značka Avril je bio francouzská dekorativní kosmetika, jejichž cílem je nabídkou cenově dostupnou bio kosmetiku. Co jsem tak koukala po různých značkách, musíme si většinou za přírodnější značky trošku připlatit, ale investice která se nám určitě vyplatí, když chceme pro sebe udělat něco lepšího. Značku, kterou dnes představuji mi přijde vážně cenově dostupnější. 
Značka je držitelem certifikace Ecocert, jejichž 95% ingrediencí musí být ve výrobcích přírodní nebo z přírodního původu. Dále 10% složek pochází z ekologického zemědělství, která je šetrné k přírodě.
Netestují na zvířatech, nenajdete v nich parabeny ani žádné jiné slilikony. Naopak v produktech vévodí bambucké máslo, různé vzácné oleje, granátové jablko, malinová voda a různé další složky.

Tímto vším mě tato značka velmi zaujala. Můžete se podívat na sortiment, co vše mají v nabídce tady z e-shopu Nuspring, se kterým mám jen ty nejlepší zkušenost. Ach jen, když si vzpomenu na tělové máslo od -417 tak se jen rozplývám, musím si ho ho znovu pořídit, jelikož bylo vážně jedno z nejlepších, které jsem kdy zkoušela.
Takže teď zpět, co jsem si pořídila a to řasenku a bb krém, zkrátka dva produkty, která používám nejvíce tak jsem byla zvědavá na bio verzi. Moje první dojmy jedině dobré a brzy o tom napíšu více v recenzi.
Jak Vás tato značka zaujala? Koukáte na složení kosmetiky, kterou kupujete nebo Vás to až tak moc nezajímá?

Podobné články

1 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥