KOSMETICKÉ TIPY ZA POSLEDNÍ DOBU!

10/28/2015

Určitě to znáte, když si něco v kosmetice oblíbíte a pak to používáte často nebo ne? Já si myslím, že určitě ano! Já jsem si v poslední době právě oblíbila tyto produkty, které Vám dnes ukážu v článku tak se podívejte. Všechny produkty můžete pořídit např. na Parfums.cz, kde momentálně zaujalo, že tam nově pořídíte známý gel na obočí od Benefit
Tento lak mi připomíná vesmír, nechápu čím, ale zkrátka tomu tak je a moc se mi líbí. Já osobně moc nemusím různé efektové laky na nehty, ale tento je výjimka a právě, že se mi tím líbí až moc. Je to značka OPI a odstín My Private Jet.
V poslední době jsem se zase vrátila k mému velkému oblíbenci a to bb krému Missha Perfect Cover, které je ve zkratce dokonalý! Důležitá věc, která u mě vždy hraji velkou roli je krytí! Perfect Cover se nejmenuje nadarmo a opravdu dá perfektní krytí. Můžete ho vrstvit a díky tomu dosáhnete vysokého krytí a nebo naopak když chcete jen střední. Zakryje skvěle začervenání nebo kruhy pod očima, s tím vším si poradí. 
Co k němu dodat je to moje taková láska a nedám na něj dopustit! Určitě pokud nad ním uvažujete tak jděte do něj, pro začátek bych vyzkoušela menší balení a pak si určitě koupíte rovnou velké.
Benefit Chachatint neboli takové skoro multifunkční líčidlo mě zajímalo už dlouhou dobu. Musím uznat, že mě dostal zase i design tohoto produktu a vůbec celé jeho balení. Vyvolává ve mě jeho balení dojem laku na nehty, někdo kdo třeba nevěděl o co se jedná by si to určitě spletl. 
Líbí se mi, když tváře ladí se rty a s tímto produktem to samozřejmě jde lehce. 
Aplikace se mi nejvíce osvědčila prsty, jelikož kdybych to nanášela přímo tím štětečkem tak myslím, že by se tam zbytečně dostaly bakterie a brzy by nebyl moc k užitku.
Co se týče výdrže na tvářích tak musím přiznat, že drží opravdu výborně celý den. Myslím, že by mohl být vhodný i pro všechny typy pleti, výjimkou bude akorát asi více mastnější pleť. Co se týče výdrže na rtech tak to je podle mě o něco slabší i když stále dobře. 
 Odstín Mango-Tinted podle mě mluví už zase vše. Je to krásný odstín do oranžova, takové odstíny mám nejraději. Jak je ted léto tak se i tento odstín podle mě více hodí do aktuální sezony a vypadá to mnohem lépe. I když já mám tyto odstíny ráda celoročně takže u mě je to vlastně jedno jaké je roční období.
Na první pohled by se mohlo zdát, že jde skoro o neonový odstín, ale zdání klame. Vytvoří Vám krásný korálová odstín jak na tvářích tak rtech.
Makeup Revolution I Heart Makeup Lip Lava, objednala jsem si odstín Tremor, který je do růžové barvy. Příště uvažuji nad koupí odstínu Unleash, tím už vlastně trochu napovídám jak jsem s touto rtěnkou spokojená. Má hned několik zajímavých odstínů, které jsou moc pěkné. 
Ano musím říct, že jsem a moc! Tekutá rtěnka na mě udělala velký dojem, jelikož se dobře nanáší a má velkou výdrž. Hlavně má i velkou intenzitu takže je opravdu vidět a jen tak nemizí, zkrátka něco vydrží na svém místě. Jedinou chybičkou je, že po čase mi zalézá do vrásek takže musím předtím použít velmi hydratační balzám než nanesu rtěnku. Vytváří matný vhled a ten se mi v poslední době líbí nejvíce.
Tvářenka Nars v odstínu Super Orgasm je vážně krásný odstín! Líbí se mi design tvářenky, minimalistický, který je pro Nars typický. Šikovné je i zrcátko, ty mi přijdou vždy praktické. Jediné, co trošku kazí je pogumovaný obal, který se rychleji zašpiní, ale myslím, že to je detail. 
Odstín je to opravdu krásný a zajímavý, mám v sobě menší třpytky, které se na tváři krásně odráží a vytváří přirozený vzhled. Co se týče výdrže tak je poměrně dobrá, ale např. MAC tvářenka je pro mě o dost lepší, a kdybych si měla příště vybrat tak bych brala od MAC. Jak můžete vidět i podle fotky tak trošku i mírně práší, ale když jsem ji pak použila víckrát tak se tento problém zmenšil, asi to byla jakási první vrstva nebo něco podobného. Takže vydrží na tváři skoro celý den, po této stránky bych asi neměla co tak vytknout. 
Určitě chci od Nars vyzkoušet i nějaký jiný produkt, ale nevím zda by to byla znovu tvářenka.
Posledním produktem je sjednocující krém Avène. Psala jsem o něm nedávno recenzi. 
Krém je pouze v jednom odstínu, což je myslím podle mě docela škoda, jelikož je sám o sobě poměrně tmavší. Já jsem poměrně tmavší typ a je na mě stejně trošku tmavší takže pro světlé typy to asi to pravé ořechové. Někde jsem četla a viděla, že jde celkem do oranžova, ale když jsem si krém zkoušela tak mi to zase tak nepřijde, možná na první pohled, ale během chvíle se sjednotí. Když jsem si zkoušela na obličeji tak jsem ho dala v malém množství a celkem se vsákl a sjednotil.
Krém má šikovný aplikátor, který mám ráda, díky němu se dobře krém dávkuje i celé balení se mi líbí.
Co se týče hydratace tak má opravdu velmi hydratační schopnosti jak jsem psala na začátku, na mou plet je to až moc, jelikož sama o sobě ji mám normální. 
Krycí schopnosti jsou zkrátka sjednocující a lehce mám sjednotí plet, ideální pro majitelky dobré pleti.
 Na závěr bych asi dodala, že mé normální pleti zase tolik nesedl, ale zase to nebylo úplně strašné takže něco mezi.

Zaujal Vás některý produkt? Všechny produkty seženete např. na Parfums.cz, kde je výběr sortimentu veliký tak se podívejte.

Podobné články

4 komentářů

 1. já jsem o te tvářence Nars chvilku přemýšlela, ale příjde celkem drahá..:(
  http://chuckina-fashiondiary.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Na Chachatint slyším jenom pozitivní věci, asi ho zkusím i já :) x
  a great perhaps

  OdpovědětVymazat
 3. BB od Missha jsou nejlepší, nedá se to s ničím jiným vůbec srovnat! :-) A ten lak má strašně krásný odstín :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥