Mary Kay - Sheer Dimensions Powder

10/14/2015

Všechny Vás zdravím, dnes jsem tu s novým článkem! Nedávno jsem se rozhodla zúčastnit výzvy ve spolupráci s Blogerky.cz a nakonec jsem byla vybraná otestovat produkt Mary Kay - Sheer Dimensions Powder neboli projasňující pudr. Když jsem se dozvěděla, že budu moct produkt vyzkoušet tak jsem byla moc ráda. Tuto značku jsem totiž znala, ale žádný produkt jsem dosud nezkoušela, proto jsem ráda, že jsem to teď mohla napravit. Zvláště pak o důvod navíc byl to, že projasňující pudry nebo tvářenky mám moc ráda a v poslední době je pravidelně používám. Byla jsem pak následně překvapená, když mi dorazil u kabuki štětec od stejné značky.
Takže teď už k pudru a podíváme se i blíží na kabuki štětec.

Mary Kay Sheer Dimensions Powder - pudr se prodává ve čtyřech odstínech, já jsem si vybrala krásný odstín Lace. Pokud se chcete podívat jak vypadají zbylé tři odstíny tak se podívejte sem. Tento odstín je zkrátka přesně pro mě, podobné odstíny vyhledám nejčastěji, jelikož se v nich cítím nejlépe. Jak odstín vypadá můžete vidět na fotkách a snažila jsem se ho zachytit i v akci takže můžete vidět jak vypadá v celkovém líčení na mě. Moc se mi líbí jeho design a to hlavně mozaikové provedení v krajkovém stylu jak jinak když se odstín jmenuje Lace.
Tento pudr slouží především na to, aby Vám rozzářil plet a myslím, že tento účel plní vážně dobře. Má skvělou pigmentaci, která je přesně tak akorát, kterou potřebujete takže pokud to nepřeženete docílíte krásného výsledku, který vypadá přirozeně. Když jsem pudr nanesla ráno tak mi v pohodě vydržel na tváři po celý den, samozřejmě, že pokud jsem ho nanesla brzy ráno tak k večeru už se začíná pomalu ztrácet, ale na to jsem zvyklá i u jiných značek. I když je tento pudr na projasnění pleti jeho odstín je spíše tvářenkový, proto ho tak používám. 
Spolu s kabuki štětcem jsou skvělá dvojka, která k sobě dobře ladí. Díky němu se pudr nanáší jedna báseň, je velmi příjemný na nanášení, jelikož má speciálně navržený štětinky tak aby nanesl přesné množství pudru. Vyrobený je z přírodních štětin a musím uznat, že je to znát, díky tomu je daleko jemnější, ale stejně dobrý. 
Určitě oba produkty naprosto využiji!
Máte zkušenost se značkou Mary Kay?

Podobné články

4 komentářů

  1. Od MK driv hodne objednavala mamka, takze jsem obcas jen tak neco zkusila, ale sama jsem si jeste nic neporizovala. Pudr ale nevypada vubec spatne a moc se mi libi i design :)

    OdpovědětVymazat
  2. Hezká barvička určitě bych ji využila:) Škoda jen, že nejde vidět lépe na pleti.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥