NEW IN: Converse

10/07/2015

Přibližně každý rok si pořídím nový pár Converse, pro mě je to zkrátka klasika, která mi nesmí chybět. Tentokrát jsem vsadila na největší klasiku a to v černé barvě! Já už jedny mám, ale jsou v celkem dezolátním stavu, takže mi slouží čistě jen na nějaké akce a říkám jim „festivalový conversky“. Je to krásný pocit je mít krásně čisté a nové ( uvidíme jak dlouho jim to vydrží ). Nosím tento styl tak deset let a měla jsem jich vážně spousty, různé barvy, provedení, vyšší nebo nízké. Na plné čáře vítězí černé a poslední rok taky béžové. Samozřejmě se mi líbí i bílé, které vídám snad na každém rohu, stejně mě to, ale neodradí a někdy si je pořídím.
Já jsem tyto pořídila z e-shopu Ringit.cz, kde je můžete koupit, ale také tam mají plno jiného sortimentu např. super sportovní oblečení tak se mrkněte.
Taky nosíte a milujete Conversky tak jako já? Budu ráda, když mi napíšete, která je Vaše klasika v šatníku, na kterou nedáte dopustit.

Podobné články

8 komentářů

 1. Jé Andy, tak to máme stejně. :-) Zrovna před chvílí mi ségra posílala zprávu, že mi černé koupila v USA k narozeninám a podle fotky to i vypadalo, že jsou kožené. Takže mám další krásky do sbírky, jupí! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jak dlouho ti jedny Conversky vydrží? =D Mě přijde, že sice rychle ztratí punc novoty, ale pak drží a drží a prostě jsou to fakt kvalitně udělané boty..a pokud jdeš na akci, stačí jen tu gumu pořádně vydrhnout a hodit boty do pračky =), aspoň u mě to zatím funguje.

  A já žádnou klasiku asi nemám..jakože nějakej držák..jsou věci, co oblíkám 2-3x do roka a ty pak vydrží samo dlouho, ale to nepovažuju za džák =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 3. FAIRYCHAIN - Kožené musí být super, taky jsem nad nimi uvažovala, to vše přijde časem jak se znám. :D

  MICHAEL - Conversky velmi často a proto to podle toho pak vypadalo, minulé černé mi vydržely asi tři roky v dobrém stavu. Právě, že když si je vezmu na festival tak tam je vždy nejvíc zničím takže pak podle toho vypadají. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne! Ja mám už takmer rok kožené, vysoké, biele ale chcelo by to konečne zmenu. Dlhší čas sa obzerám po takých, ako máš ty, ale privítala by som do môjho šatníka konečne nejakú farbu ako napríklad tyrkysová. :))

  OdpovědětVymazat
 5. Mám úplně stejné teď od jara a naprosto jsem se do nich zamilovala! Původně jsem taky chtěla bílé, ale asi bych je tak neunosila jako tyhle černé. Jsou bezvadné a určitě si časem i ty bílé nízké taky pořídím :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tyto boty jsou taková klasika, také jsem je kdysi měla. ) Pozvu tě na mojí narozeninovou soutěž
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/2015/10/muj-blog-slavi-1-narozeniny-to-si.html

  OdpovědětVymazat
 7. jojo, conversky jsou klasika :)) škoda, že se hned zašpiní i když na ně člověk dává pozor :))

  Style Solution

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥