OUTFIT: NOVÉ CONVERSKY V AKCI!

10/12/2015

Křivák, svetr, kabelka - Mango, Kalhoty - New Yorker, Converse - Ringit.cz

Dnes jsem tu s novým outfitem! Fotila jsem ho právě na Barešově ranči, o kterém jsem psala v minulém článku. Musím se přiznat, že i když jsem měla teplý svetr a kožený křivák tak mě o víkendu tohle stejně nezahřálo, zima se vážně hlásí o slovo. Díky bohu, že jsem se pak ohřála v restauraci a v autě. Tím se samozřejmě hlásí o slovo můj šatník a mám pocit, že v něm nic nemám. Aktuálně hledám hned několik věcí na zimu, pravděpodobně udělám časem zimní wishlist. 
Nově na mě můžete vidět černé nízké Conversky, kterém mám z e-shopu Ringit.cz, doufám, že bude ještě trošku ideální počasí na to, abych je plně využila.
Tak co v poslední době oblékáte Vy? Už nosíte zimní kabáty? Já jsem se tedy držela, ale zítra ho asi už vytáhnu.

Podobné články

8 komentářů

 1. Conversek není nikdy dost =).
  No a já dneska, dost potupně, vytáhl zimní parku =(. Ráno ukazoval teploměr -3, takže ano, kabáty vytahuju ze dna skříně a měním je na věšácích za bombery a džínové bundy..achjo..ty mrazy přišly strašně rychle..co naděláme..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. myslím, že my dvě se na outfitech takového typu vždy shodneme :-). je to super! a hrozně se mi líbí svetřík. zrovna včera jsem si koupila podobný, jen v modré barvičce :-). a Conversky jsou moje láska <3

  OdpovědětVymazat
 3. Slusi ti to.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 4. já už jsem se zazimovala, protože u nás v Liberci už je opravdu chladno a hned v těch prvních dnech jsem nastydla :/ Conversky jsou nesmrtelný kousek, skvěle vypadají snad ke všemu! <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥