TIP: Barešův ranč - restaurace a okolí!

10/10/2015

Dnes se s Vámi podělím o jedno krásné místo, které jsem nedávno objevila a proto Vám ho dnes trošku představím jako tip. Delší dobu tady tato rubrika nebyla a navíc mě vážně baví udělat vždy takový souhrn nějakého místa / restaurace takže to dnes napravuji. Jmenuje se Barešův ranč a nachází se v místě Lužec nad Cidlinou. Pokud nevíte co podniknout o víkendu tak je to skvělé místo, kde najdete relax, nejen, že se skvěle najíte, ale můžete najít i ubytování. 
Musím uznat, že srubové chatky mě vážně dostaly a moc se mi líbí. Dokážu si představit tam strávit pár dní např. v létě, jelikož je tam i bazén a plno dalších aktivit, které můžete dělat. Navštívila jsem ranč zatím 2x, ale vím, že to není naposled a brzy místo zase navštívím. Na ranči je plno zvířat, které můžete pozorovat ( nebo se třeba i projet na koni ) a je to takové uklidňující místo celkově, jelikož je to na kraji obce, kde jsou v okolí lesy a pole tak tu vážně najdete klid.
Jak jsem již psala, místo jsem navštívila dvakrát a v restauraci jsem si dala to samé jídlo a to hovězí líčka na červeném víně s bramborovou kaší. Nemohla jsem si pomoct, ale poprvé mi toto jídlo tak chutnalo, že jsem si dala znovu a bylo snad ještě lepší. Jako desert jsem si čokoládový mousse, který byl taky výborný. Příští už to napravím a ochutnám i něco jiného. Můj doprovod, se kterým jsem to místo navštívila ochutnal jiné jídla než já a taky si je velmi chválil. 
Musím tedy uznat, že tam vaří dobře a to místo je zkrátka krásné! Takže pokud chcete navštívit nějaké nové místo, kde jste nebyly mohu doporučit tento ranč.
Znáte toto místo? Byl tam někdo z Vás? Pokud ano tak jak se Vám tam libílo? Budu ráda, když se i Vy podělíte o nějaké místo, kde se Vám líbilo.
Přeji krásný víkend a užívejte! PS. Dnes během dne dám na Facebook vítězové Giveaway.

Podobné články

3 komentářů

  1. Vypada to tam velice pekne.
    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

    OdpovědětVymazat
  2. Vyzerá to na príjemné miesto a jedlo bolo určite skvelé ;)

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥