Batiste akce

11/15/2015

Minulou sobotu jsem trávila v milé společnosti a dnes bych Vám chtěla ukázat, kde jsem vlastně byla.  Byla jsem na blogerském setkání se značkou Batiste.  V hlavní roli byly totiž suché šampony!
 Akce se konala v hotelu MOODs Boutique, který se mi na pohled moc líbil takže skvěle vybraný prostor.  Všechno pro nás bylo zkrátka perfektně přichystané!
Na uvítanou jsme jako pozornost každá blogerka dostala svoji makronku ( bože, já je tak miluju!) se svým jménem jak milé. 

Na začátek jsme si každá dala něco malého k občerstvení a pak nás čekalo představení suchých šamponů, dozvěděla jsem se hned několik zajímavých postřehů, které Vám chci sdělit.
 Se suchými šampony mám malé zkušenosti, zkoušela jsem konkrétně dvě značky, ale vždy jsem slyšela o Batiste, že mají nejlepší takže jsem byla velmi zvědavá.  Jelikož jsem si z akce odnesla pár suchých šamponů tak na ně určitě časem udělám recenzi a podělím se o své názory.
Na akci se konala i hair show, kde nám byly produkty náležitě vyzkoušeny v akci a když jsem viděla výsledky tak jsem byla překvapená.  Vážně super tak jsem zvědavá až se pustím do testování jaké budou výsledky, přece jen občas jsou dny, kde se Vám nechtějí nebo nemáte čas si umýt vlasy takže suchý šampon přijde vhod.  Dozvěděla jsem se, ale i to, že je vhodný styling pro účesy což mě zaujalo.  S ním Vám pak lépe drží účes takže brzy zkusím udělat vlny, který mi moc nedrží a uvidíte jak si s tím Batiste poradí.

Pár informací:
 • Kořeny značky jsou v Londýně.
 • Produkty jsou v nejvyšší kvalitě a světovým lídrem, prý se v UK prodá každé 2 vteřiny jeden suchý šampon Batiste.
 • Celosvětově je značka Batiste 7. největší značkou mezi šampony.
 • Jsou vhodné pro všechny druhy vlasů, skvělé na styling a na dodání objemu.
 • Kde u nás suchý šampony koupit třeba v DM, Dougles a nebo na e-shopu Kupkosmetiku.cz.

Tady se můžete podívat na veškerý sortiment suchých šamponů Batiste.  Jak můžete vidět je základní vůně a pak různé, mě zaujaly třeba nejvíce Tropical a Floral. 
Pak tu máme speciální suché šampony s přidanou hodnotou, které jsou tónovací.  Musím se přiznat, že jsem na ně velmi zvědavá.  Prý dokáže přirozeněji zakrýt i odrosty tak to zní slibně.  Jak můžete vidět je několik provedení takže se každá najdeme ve své barvě.
 Nakonec jsou tu cestovní balení, které přijde vhod na cesty, na festivaly nebo třeba jen na vyzkoušení, aby jste zjistily jak Vám sedí.
Občerstvení bylo výborné!  Samozřejmě, že jsem musela ochutnat a bylo to zkrátka dokonalost.  Po prezentaci nás čekalo i velmi lákavý dort, který vypadal moc krásně až ho byla škoda krájet.
Aneb blogerky v akci, společnost mi dělaly Angela Kristýnka, rozhodně se podívejte na jejich blogy, které jsou super!
Znáte suché šampony Batiste? Máte s nimi zkušenosti?
Tímto bych chtěla moc poděkovat Martině za pozvání! :)

PS.  Jelikož jsem pár dní trošku marod tak jsem měla spoustu času se pustit do nového designu na blogu, který můžete vidět.  Musím uznat, že mělo to stálo celkem nervy a plno hodin času, ač to přijde jako nic, pro lajka na hmtl a css je to docela zlo, ale ve finále mě to docela baví.  Můžete vidět výsledek a doufám, že Vám teď přijde blog přehlednější.  Budu ráda za Vaši reakci.
 Přeji pěkný zbytek neděle!

Podobné články

2 komentářů

 1. Mam sveho pomocnika a jsem s nim moc spokojena. :)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky! Tenhle suchý šampon už chci dlouho vyzkoušet... :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥