Braun Silk-épil 5 Wet & Dry

11/21/2015

Dnes jsem tu s novým článkem a chci Vám ukázat nový epilátor Braun Silk-épil 5 Wet & Dry! V poslední době jsem ho testovala a jsem z něj nadšená, jak se blíží Vánoce tak skvělý tip si přát pod stromeček. Někdo epilátory moc nemusí tak chci zmínit důležitou informaci s tím, že se jedná o epilátory pro ty, kteří s epilací začínají takže jsou více šetrnější a zároveň cenově dostupnější než vyšší řady Silk-épil.

Teď několik zajímavých a důležitých věcí, které by jste o něm mohli vědět:
Nový Braun Silk-épil 5 Wet & Dry pro extra jemnou epilaci na sucho nebo s vodou zanechá hladkou pokožku po dobu 4 až týdnů. Odstraňuje 0,5mm dlouhé chloupky, které ani vosk nedokáže zachytit. Teplá voda uvolňuje kůži a zmírňuje nepříjemné pocity při epilaci a praktická protiskluzová rukojeť zajišťuje snadné ovládání. 100% voděodolný povrch s nástavcem pro kontakt s pokožkou se přizpůsobí všem konturám těla. Pro ještě jemnější epilaci použijte nástavec k provádění masáže.
Epilátor Braun Silk-épil 5 je již dostupný v kamenných a online obchodech a jeho doporučovaná cena je v závislosti na modelu od 1 999 do 2 899 Kč. Pro více informací navštivte www.braun.com/cz.

 • Technologie Wet & Dry - Braun Silk-épil 5 Wet & Dry lze používat ve vaně nebo ve sprše pro jemnější epilaci. Teplá voda prokazatelně uvolňuje endorfiny, přirozené tlumiče bolesti těla, a přináší úlevu a značně zmírňuje nepříjemné pocity při epilaci. Epilátor je možné použít také se sprchovým gelem, aby ještě snadněji klouzal po kůži. Při pravidelném používání je epilace prakticky bezbolestná.
 • Bohaté příslušenství - V balení Braun Silk-épil 5 Wet & Dry najdete různé nástavce. Nástavec pro kontakt s pokožkou je navržen pro plynulý pohyb a extra blízký kontakt se všemi konturami těla. Nástavec k provádění masáže byl vyvinut, aby připravil pokožku pro ještě jemnější epilaci.
 • Unikátní protiskluzová rukojeť - Praktický gumový povrch těla epilátoru byl speciálně navržen pro epilaci s vodou. Zajišťuje naprostou kontrolu nad přístrojem po celou dobu používání.
 • Dvě rychlosti - Nastavení dvou rychlostí pro přizpůsobení se vašemu typu pokožky a preference. Pomalejší rychlost je určená pro začátečnice a citlivější části těla jako je oblast bikin a podpaždí, zatímco rychlejší stupeň je ideální pro zkušenější uživatelky.

Já jsem z nového epilátoru nadšená! Jsem moc ráda za protiskluzovou rukojeť, jelikož se mi občas stávalo při epilaci, že mi vypadl z ruky, nechápu jak se mi to mohlo stávat, ale stávalo. Hlavně je super, že ho můžete používat i ve sprše/vaně a epilace je najednou méně bolestivější takže já už asi budu epilace provádět jen tak, pokožka je pak i méně přecitlivělá mám takový dojem. Epilátor má dvě rychlosti a to pomalou a rychlejší, určitě je lepší ze začátku používat pomalejší a když už to máte trošku v ruce tak dát rychlejší, která vezme více chloupků. Skvělý je i masážní nástavec, který můžete používat ke stimulaci pokožky pro dosažení extra jemné epilace a stane se skoro bezbolestnou.
Pamatuje někdo jak jsem psala recenzi na Braun Silk-Épil 7? Tady je na něj recenze, chtěla bych oba epilátory porovnat. Ten je trošku dražší než tento dnešní v recenzi a já jsem ho měla v sadě s celou péči o tělo takže když je srovnám tak je jasné, který u mě vyhrává. Jenže kdybych porovnala samostatně jen epilátory tak mě více vyhovuje ten dnešní a to hlavně díky protiskluzové rukojeti, které se mi lépe drží v ruce. Ten druhý má zase jiné výhody, stačí se podívat na recenzi jak jsem dávala odkaz a uvidíte sami.
Děkuji PR Braun za poskytnutí produktů k testování.

Používáte epilátory? Jak Vás zaujal tento nový?
PS. Zkuste hádat o co bude další Vánoční giveaway, nápověda je tento článek takže sledujte blog.

Podobné články

5 komentářů

 1. Taky ho testuju a plánuju brzy článek. Názor jsem si na něj udělala dost podobný, pro mě to byl první epilátor, co se mi dostal pod ruku, jinak jsem vždycky preferovala žiletky a hrozně se bála bolesti z trhání chloupků. Ale s tímto to jde skvěle a trochu to bolí jen u kotníků, jak je tam kůže tenčí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s tebou, taky jsem s ním moc spokojená :)

   Vymazat
 2. už dlho premýšľam, že by som si nejaký epilátor kúpila a tento vyzerá naozaj super :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt je a hlavně pro ty, kdo začíná s tou epilací je fajn :)

   Vymazat
 3. Za mě ten nejlepší epilátor co je ... :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥