Něco dobrého na zub podruhé!

11/07/2015

Tak a dnes tu mám pokračování minulého článku, chtěla bych vám ukázat rovnou tři Brandnooz boxy. Budu trošku spoilerovat, ale musím přiznat, že všechny, které Vám dnes ukážu mě velmi potěšily, když to třeba porovnám s těmi z minulého článku.
První tu mám srpnový, ach to léto, které bylo zrovna v plném proudu, hned bych se vrátila.
Samozřejmě nechybělo něco k pití, z alkoholu tu vévodilo pivo Bear Beer, který jsem ale nezkoušela, jelikož pivo moc nemusím. Za to ananasový džus Pure byl super a to samé musím sdělit o Megafyt ovocný čaj, je to super ledový čaj.
Další produkt, který mě velmi potěšil byly Nestlé Fitness, vskutku rychle se u mě ztratily jak byly dobré. 
Miluju pudingy a Amylon čokoládová višeň byl strašně moc dobrý takže rozhodně až na něj někde v obchodě narazím tak kupuji, musíte ho vyzkoušet. Něco slaného bylo v boxu Vest mini rybky, které nebyly špatné. Sladkého tam samozřejmě bylo ještě něco a to rovnou tři balíčky sladkostí od Pedro. Nakonec dvě věci, které u mě zase až tak moc nevyhrály a to Vitana omáčky.

Box se mi celkově líbil, jediné co mě nějak nepotěšilo bylo pivo a omáčky, zbytek byl super takže rozhodně spokojenost.
Máme tu záříjový box, který se mi taky poměrně líbil.
Největší radost mi udělalo Alpro sojový nápoj, sice je určitý spíše dětem, ale mě chutnal moc. V poslední době už dávám přednost právě spíše sojovým nápojům než klasickému mléku.
Nápoje v boxu pokračovaly a to Korunní Extra citron a černý rybíz, jako musím uznat, že jsou dobré a to zejména kvůli ovocnému podílu. V tomto boxu bylo také pivo Bear Beer, tentokrát taková klasika. Mám ráda, když jsou v boxu čaje a tento černý čaj Lipton je super. Racio rýžové kolečka produkty mám ráda, ale toto mi moc nesedělo asi kvůli kopru. Ze sladkostí zde bylo Mentos Popins žvýkací bonbony, které jsou skvělé. Tentokrát zde bylo i koření Santa Maria a to ochucení na mexické Fajitas. Poslední věcí je tatarská omáčka, kterou nemusím takže mě zase tak nepotěšila.

Když bych zhodnotila box tak je to tak půl napůl, ale spíše lepší průměr.
Posledním boxem je říjnový, který mi přišel před pár dny. Jsem z něho nadšená, přijde mi už trošku vánoční.
Mám ráda když se v boxu objeví časopisy o vaření a tentokrát se v něm objevil Food, který je super.
Pití bylo v boxu samozřejmě jak jinak tentokrát novinka cider Strongbow a to s příchutí medu, který je podle mě super, příjemná změna. Dále byla piva Desperados s příchutí tequily, kterou nemám ráda takže si neodvážím vypít ani tyto piva raději. Za to co ráda piju z alkoholu je rum takže mě velmi potěšilo najít v boxu Božkov s příchutí madlí, který je super. Další skvělou věcí, která je strašně dobrá je Chio Popcorners, pokud Vám chutná popcorn tak toto musíte ochutnat. Ze sladkostí v boxu byly Chocoland višnová čokoláda a Corny white big, co Vám mám povídat obě moc dobré. 
Jak jsem psala již v o předešlém boxu tak mám ráda čaje a potěšily mě Saga s příchutí švestka a skořice. Pokud chcete dobře dochutit bolognese špagety tak tento Maggi nápad je super. 
Nakonec právě něco na pečení v době Babiččina volba a to hladká mouka, Hera s máslovou příchutí a Vitana cukr s rumovou příchutí a droždí.

Za mě tento box je super a kdybych měla porovnat všechny tři tak u mě vyhrál nejvíce právě tento!
Jak Vás box zaujaly? Kupujete si je někdo?
Já se momentálně těším na další box, který mi brzy přijde a to Glanc box tak jsem zvědavá, co v něm bude.

Přeji pěkný zbytek víkendu!

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥