Něco dobrého na zub!

11/05/2015

Dnes tu máme po delší době opět něco dobrého na zub a proto jsem Vám chtěla ukázat několik Brandnooz boxu, které odebírám pravidelně. Mám strašně ráda jak každý měsíc mi přijde krabice s překvapením, jelikož překvapení mám ráda tak jistě chápete, že je to přesně pro mě.
První tu mám květnový
Jako milovnice ciderů, mě ihned zaujal samozřejmě Strongbow v klasické příchuti, který mi chutná. Alkohol v boxu ještě byl Fernet Stock a to v šikovných malých plastových panácích, ale Fernet nepiji takže pravděpodobně ho někomu dám. Z pití v boxu ještě bylo pití Smarty white a menší nápoje Jumex!
Ze sladkostí v boxu bylo Corny Big Fruit, která byla mimochodem výborná a dále pak žvýkačky Chupa chups.
V boxu bylo nejvíce Maggi BBQ marinády, které jsou šikovné na grilování a jsou dobré a šikovné. Taková klasika, která jednou za čas v boxu je kečup a v tomto byl SPAK.

Box bych hodnotila tak průměrně, přesně je to tak půl na půl. Některé věcí mě zaujaly a některé méně.
Další tu máme červnový! Který byl celkem nabitý.
Nejvíce mě v boxu rozhodně zajala BBQ American Smokey Hellmann grilovací omáčka, která je super! Dále mě nadchla Meggle Panna Cotta, která byla moc dobrá taky.
Tento box obsahoval hlavně všelijaké pití. Novinka Top Topic malina a pomeranč byly super! Korunní energická mě zase tak nezaujalo, to samé musím říct o Smarty White a Semtex, tyto pití nemám ráda takže jsem je ani nezkoušela. Naopak jsem uvítala cider Strongbow red berries
Tentokrát se v boxu objevilo několik koření např. Kotanyi Ruby a delikátní maso. Ze slaných věcí v něm bylo Vest kinder tyčinky, které jsem až tak moc nechutnala, jelikož takové věci moc nevyhledávám.

Box bych hodnotila stejně jako předešlý, jelikož tam podle mě bylo až moc nápojů, které jsem já osobně ani nepila.
Červencový box mě zaujal o něco více než předešlý tak se jdeme podívat, co v něm bylo.
Takže třeba tofu paštiky Patifu, které jsem vyzkoušela asi dvě a  byly super, a zbytek jsem dala bráchovi, jelikož si ujíždí na veganské stravě. Měla jsem v boxu celou kolekci jako pozornost pro mě, to mě potěšilo.
Dále bylo v boxu brambůrky Bohemia nesolená verze, které musím uznat nebyly vůbec špatné. Co mě, ale nejvíce chutnalo v tomto boxu a plánuji si to kupovat byl bylinkový dressing Spak, který byl výborný! Další super věc byla tuňáková pomazánka Rio Mare, která byla taky skvělá! Ze sladkostí bylo v boxu Emco ovesné sušenky brusinkové polomáčené a byly super, dále taky od Emco tyčinka ořechy a brusinka a stejně jako polomáčené moc dobré. Ještě v zastoupené sladkostí v boxu byly lízátka Chupa chups 4XL. Nakonec něco k pití, jak mám ráda cidery tak cider Stronhbow s příchutí bezovýho květu mě tolik nenadchnulo a to samé musím říct o Avanti Hugo, který byl též s příchutí bezu, limetky a máte a na mě byl nějak až moc hořký, za mě ne.

Rozhodně z těchto tří boxů, které ukazuji mě, ale zaujal nejvíce.
Tak jak Vás boxy zaujaly? Máte někdo odběr a kupujete si je pravidelně?
Momentálně mám v plánu druhý článek, kde bude pokračování v boxech, který bude co nevidět.

Podobné články

1 komentářů

  1. tie nesolené čipsy ma zaujali, aj tie paštiky, ...ešte som taký box nekupovala, možno skúsim :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥