První objednávka z answear.cz a k tomu tip na výhodný nákup!

11/17/2015


Zdravím!  Dnes jsem tu s novým článkem a chtěla bych Vám ukázat, co mám nového v šatníku!
 Poprvé jsem objednávala z Answear.cz a přitom jsem využila službu přes Plnou peněženku.cz!

Tak a teď k tomu, co jsem si objednala, víte co je velký paradox?  Že jsem si objednala šaty a tričko z Manga, ale přesto jsem raději objednala z Answear.cz, ano i Mango tam najdete.
 Měla jsem k tomu jediný důvod a to, že jsem zjistila, že Plnapeněženka.cz, má v nabídce právě Answear a to znamená, že když si nakoupím nějaké věci tak díky tomu se mi z objednávky vrátí určitá provize.  Tohle je vážně skvělý nápad!  Kdybych na to nezapomínala a objednávala pokaždé přes Plnoupeněženku tak bych měla už našetřeno plno peněz.  Už jednou jsem objednávala takže s tím zkušenosti mám.  Dolů jsem dala video, kde je vše ukázáno jak se to dělá a pro lepší pochopení.  Vážně na tom nic není, stačí se jen zaregistrovat na Plnápeněženka.cz a tam si najít obchod, ze kterého budete objednávat, na něj klikněte a přesměruje Vás to do obchodu, následně klasicky uděláte objednávku jak jste zvyklý.  Pak se podíváte znovu na Plnoupeněženku na svůj účet a můžete se podívat kolik máte provizi ze své objednávky.
 Jako tento nápad je vážně super pro shopaholiky, jelikož z Vašich objednávek si pak můžete zase něco pořídit, jelikož si pak provizi z nákupů poslat klasicky na svůj účet.

Když se podívám na sortiment Answearu a zboží, které mají tak podle mě jako jeden z nejlepších českých e-shopů.  Horší už je na tom můj psychický stav, když jsem na jejich stránkách delší dobu, jelikož toho pak chci hrozně moc.  To je, ale u mě docela klasika, snažím se moc neutrácet a kupovat jen vážně co nutně potřebuji takže u mě zase tak často nemůžete čekat, že nakupuji nějak často.

Když jsem teda objednávala poprvé tak bych pro Vás mohla udělat menší shrnutí o mé objednávce a jak to celé probíhalo a jaké plusy podle mě má tento e-shop.
 • Když jsem objednávku potvrdila tak byla rychle zpracovaná a hned druhý den jsem si ji mohla vyzvednout.
 • Poštovné zdarma do 29.11., jinak stojí 75 Kč od každé přepravní společnosti, když to vychytáte tak mají občas poštovné zdarma.  Navíc mají stylové krabice, nemůžu si pomoct, ale ty puntíky mě vážně dostávají.  Vím, jsem asi divná a navíc černo-bílá kombinace barev, klasika.
 • Velký výběr značek!
Vrátím se zpět ke své objednávce, objednala jsem si světle růžové šaty z Manga, které zkrátka zbožňuji!  Na konci v létě jsem si v Mangu zkoušela a chtěla si je koupit, jenže jsem si říkala, že je konec léta tak to nemá cenu, že už je nevyužiji.  Jenže jak jsem pak prohlížela Answear a zase je tam uviděla tak jsem si řekla, že je musím mít, mám hned o důvod zase navíc se těšit na léto.  Navíc jsem k nim hodila černé tričko, které si mi moc líbilo, tím že má vepředu jiný materiál, který mám u věcí moc ráda, to bude zase kousek, který využiji určitě zase moc často jak se znám.
Tady je video, kde se můžete podívat jak se používá Plná peněženka a její jednoduché používání.

Co jste si pořídily Vy nového? Znáte Plnou peněženku, používáte tuto službu?

Podobné články

3 komentářů

 1. Plnou penezenku pouzivam, hodne jsem si vyuzivala pri nakupu na Aliexpress a jednou pri nakupu na Zootu a Mall.cz :) V nejblizsi dobe si taky planuji objednavat z Douglasu, urcite se to vyplati objednavat pres tenhle portal :) A ty sis poridila krasne kousky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já nevím, ale nepřišla jsem ještě na chuť těmto "vymoženostem". Ale vyplatit se to určitě může :) Jinak super kousky, líbí se mi ten top!

  Style Solution

  OdpovědětVymazat
 3. Plna peněženka je super. Také přes ní často objednávám poslední dobou a jinak ty šaty jsou skvělé. Ty bych taky brala :)
  http://angellovely-things.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥