Rozbalení Glanc boxu!

11/13/2015

Když jsem se dočetla, že má vyjít nový box s kosmetikou a drogérií tak jsem na to byla velmi zvědavá a během pár minut jsem zadala objednávku, zkrátka jsem tomu neodolala. Nový box se jmenuje Glanc Box a spadá pod Brandnooz Box, tentokrát vyšel jednorázově, ale pokud bude úspěch tak budu vycházet častěji. Já bych byla jedině pro, jelikož obsah boxu se mi moc líbí a jsem spokojená! 
Box se mi líbil celý, jelikož každý produkt mohu plně využít, není tam snad ani jeden, který bych vyloženě nepoužila, proto mě to tak nadchlo.
Tady můžete vidět obsah boxu v celé kráse!
Tyto dva produkty mě potěšily nejvíce, jelikož značku Mixa jsem už delší dobu chtěla vyzkoušet a akorát se mi hodí pleťová voda takže dobrá volba a to samé platí o nočním krému Garnier.
Zrovna chystám recenzi o této řady DermaSpa od Dove a jsem moc ráda, že jsem v boxu našla krém na ruce, který jsem ještě neměla do sbírky takže jsem ráda, že ted už ano. Navíc byl ještě vzorek tělového mléka, který je skvělý.
Pro změnu něco do domácnosti a to vzorek aviváže Coccolino Creations, voní vážně božsky a je i super, kdyby byla v boxu větší balení vůbec bych se nezlobila. Dále čistící sprej Cif, který je podle mě jeden z nejlepších čisticích prostředků takže jsem ho uvítala velmi ráda.
Unisex deodorant Borotalco mě velmi zaujal svoji krásnou vůní, která voní takovou čistotou a asi bych si ho vážně dovedla představit jak na ženě tak muži. Zkoušela jsem ho a zatím se podle mě jeví opravdu dobře. Se zubní pastou Herbadent už zkušenosti mám takže jsem velmi ráda uvítala verzi, kterou jsem ještě neměla.

Jak se Vám Glanc Box líbí? Objednal jste si někdo taky?
Doufám, že bude i další vydání, jelikož určitě je Glanc Box jedině dobře nastartován.

Podobné články

4 komentářů

 1. Obsah není špatný a asi by mě taky docela potěšil, ikdyž mě toto balení nenadchlo tolik, abych si ho pořídila :). Počkám na další balení a třeba si ho časem taky objednám!

  OdpovědětVymazat
 2. Do boxu dali dobre veci a take bych vyuzila vse. :)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. Také jsem měla, až na Garnier jsem byla moc moc spokojena.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥