Vánoční večírek BRAUN

11/29/2015

Dnes bych se s Vámi chtěla podělit, kde jsem trávila čtvrteční podvečer a to na vánočním večírku Braun!
Vloni se konal taky večírek a byl skvělý stejně jako tento, o kterém Vám teď píšu. Pro nás tam bylo vše připravené, občerstvení, skvělé drinky a samozřejmě skvělá společnost lidí okolo, což dělá vždy nejvíc atmosféru. Večírek se konal v prostorách kavárny Café Pointa, která na mě působila moc mile a útulně. 

Bylo nám představeno hned několik produktů, které byly zároveň i vystavené tak si asi dokážete představit, že jsem si zase něco vyhlédla, co bych potřebovala a chtěla vyzkoušet. Braun zkrátka umí! Moderátorka akce byla Zorka Hejdová, který se své role ujala výborně a navíc měla skvělý outfit. Aby jsme tam jen tak nepozorovali tak jsme měli takovou akčnější chvilku v podobě puzzle, které jsem nehrála ani nepamatuji. Takže to bylo takové příjemné oživení a kdo byl nejrychlejší tak si odnesl za to dárek navíc. Pak jsme díky papírovým ozdobám zdobily stromeček, při čemž jsme na ozdobu měli napsat, co by jsme si přáli k Vánocům. Pak jsme se už spustili do občerstvení, kde nechyběl ani bramborový salát s řízkem takže vskutku vánoce s Braun, které se vážně vydařily! Ještě teď když koukám na fotky tak mě úplně dobíjí pozitivní energii. Takže kdo pokukuje po nějakým produktu od Braun tak si napište Ježíškovi podle mě ideální čas, já mám hned tři tipy o kterých jsem Vám psala tak se případně inspirujte - 1. Braun Face, 2. Žehlička na vlasy a 3. Epilátor. Trošku Vám zároveň napovím, že o jeden produkt z mých oblíbenců se bude soutěžit.
Na akci pro nás bylo připravené takové zpestření a to v podobě věštkyně, které věštila z karet a pak tipy jak balit pěkně dárky. Musím se přiznat, že jsem využila šanci vyzkoušet jít k věštkyni a šla jsem, i když nejsem moc ta, která těmto věcem věří tak jsem byla pak některými věcmi docela překvapená, že byly některé věci z minulosti pravdivé. Určitě zajímavé zkušenost, dále jsem se dozvěděla něco málo o budoucnosti, ale tím se samozřejmě nechám překvapit, jelikož já jsem spíše člověk co žije přítomností.
Co se týče obecně jakýkoliv dárku nejen vánočních tak to upřímně mě moc nebaví, vždy se s tím šíleně peru. Samozřejmě, když je v závěru balím a vím, že je to pro milované osoby tak se snažím.
Foto: Martin Svoboda

Jako pozornost za účast na akci a spolupráci s Braun jsem dostala krásně zabalený dárek, který si ale nechám už pod stromeček ( tu budou muka abych ho nerozbalila ) a kravičku makronek ( které mi zmizely velmi rychle, co mám povídat, já je miluju! ) spolu s teplým drinkem na cestu. Zkrátka celá akce byla velmi vydařená a moc se mi líbila. Navíc tam na mě už padla ta Vánoční atmosféra takže se moc těším na celé Vánoce.

Děkuji moc za pozvání na akci! :)
Taky na Vás už padá vánoční nálada? Co si přejete k Vánocům? Navíc dnes máme 1.adventní neděli tak si ji užijte!
PS. Brzy čekejte giveaway o výrobek značky Braun takže se máte na co těšit!

Podobné články

7 komentářů

 1. Vypadá to na skvělou akci, a jsem zvědavá na dárek, který jsi dostala :P. Já bych to asi nevydržela čekat až do Vánoc :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už díky ostatním blogerkám vím, co v dárku je a je to super věc, ale nutkání mám velké to rozbalit. :D

   Vymazat
 2. Akce musela byt super. Take uz mam vanocni naladu. :)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. muselo to být moc fajn, fotky jsou povedené:)

  OdpovědětVymazat
 4. A já se těšil, že se dozvím, co je uvnitř =D.
  Škoda, že jsme tam nestihli dorazit dřív a užít si to naplno, no práce nedovolila. Ale potvruzji, večer to byl moc příjemný, jak místem, tak atmosférou =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V dárku je mini žehlička na vlasy takže za mě velká spokojenost. :) Byla to skvělá akce. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥