Life is now

12/21/2015

Jak již název článku napovídá Life is now - tak se jmenují vůně od značky Mexx. Tyto vůně jsem nedávno dostala jako milý dárek, líbí se mi, že jsem dostala dámskou i pánskou verzi na vyzkoušení. Po delší době jsem zase vyzkoušela tuto značku, pamatuji se, že kdysi jsem od této značky měla vůni. Když máme za rohem už Štědrý den a někdo třeba nemá ještě dárek tak ideální obdarovat sebe a přítele/manžela. 

Life is Now, nové vůně pro něj a pro ni od Mexx obsahují překvapivé kombinace přísad, které povzbudí vaše smysly a umožní vám pocítit podobné, krátké okamžiky štěstí každý den. Do každého dne vnášejí pocit víkendu. Nové vůně charakterizuje moderní čistý design v souladu s novou vizuální estetikou Mexx. 
Květinově-ovocné vůně stimulují smysly a navozují pamětní okamžiky neobvyklou kombinací městské dynamiky a osvěžující energie. Ranní sprška vůní Life is Now obohatí vaše běžné dny o malé velké okamžiky.

Dámská vůně - Hlava: guave, hruška, pomeranč, Srdce: kosatec, jasmín, bílá lilie, Základ: cedr, pižmo, vanilka. Toto jsou takové vlastnosti této vůně, pokud jste nějaký profík tak už z tohoto můžete posoudit jak asi vůně voní. Pokud jste na tom jako já a moc Vám tyto informace nenapoví tak nejlepší bude si vůni vyzkoušet na vlastní kůži. Vůně je to příjemná, nepatří rozhodně k těžkým voním a je taková lehčí. Podle mě ideální na denní nošení po celý rok, např. na večer mám ráda výraznější vůně. Podle mě je tato vůně ideální pro mladší ročníky, jelikož tato vůně je taková svěží.

Pánská vůně - Hlava: kardamom, jablko, ananas, bergamot, Srdce: mořské tóny, frézie, levandule, Základ: pačuli, santalové dřevo. Tak a toto jsou změnu vlastnosti pánské vůně, voní moc pěkně. Krásně se doplňuje spolu s dámskou vůní. Myslím, že s touto vůní rozhodně nešlápnete vedle, mě osobně se líbí moc. Stejně jako dámská vůně, rozhodně nepatří k těžším vůní a je to svěží osobitá krásná pánská vůně.

Pokud Vás vůně zaujaly tak ně určitě mrkněte!
Přeji krásný zbytek dne! 

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥