Příchod 2016, loučíme se s 2015!

12/31/2015

Dnes tu máme poslední den v roce 2015 a brzy tu budeme mít 2016! Musím se přiznat, že nejsem zastánce velkých oslav Silvestr a nikdy jsem ho neměla tak v lásce, úplně nesnáším jak jsou všude petardy a všude jen petardy, všichni trošku z toho blázní a tak. Samozřejmě, že né vždy jsem sabotovala Silvestra, ale někdy zkrátka tak nucený slavení opravdu nemám náladu. Zažila jsem několik skvělých příchodů roku tak i strašné, které se nesly třeba v katastrofálních duchu, že se někomu třeba něco stalo. Co Vám mám povídat upřímně nic moc, letos jsem trošku na vážkách. Momentálně mám několik návrhů jak dnešní den trávit, ale zatím je pro mě nejlepší alternativa se válet doma, ale občas neuškodí dělat něco na poslední chvíli takže když se rozhodnu tak je možné vše, kde budu trávit večer. 

Rok 2015 byl pro vesměs opravdu super! Zažila jsem plno skvělých věcí, poznala super lidi a s tím je spojeno i objevení i super věcí, které jsem třeba nikdy ani nezažila. Splnila jsem si několik snů, které jsem chtěla udělat a naskytla se mi k tomu příležitost. Zkrátka to pro měl byl rok plný zvratů ač skvělých nebo špatných. 

Dnešní článek se tedy nese tak nějak v přípravách na dnešní večer, který tedy ještě nevím jak budu trávit takže je to vcelku vtipné.  Ale připravená jsem na vše jak můžete vidět v náhledu článku.  V akci můžete vidět hned několik mých oblíbenců ač nových nebo klasiky. Třeba oblíbený lak na nehty od Yves Rocher, nebo skvělá řasenka Maybelline, Cindy-Lou Manizer od theBallm, super pasta Signal nebo pro mě novinka matná rtěnka od Pupa. Outfit bych měla samozřejmě takovou moji klasika a to černá vdova, ve které se cítím vždy nejlíp. Povinná výbava je připravena a teď jak s tím naložit.
Přeji tedy všem krásný příchod Nového roku a užívejte ať budete trávit čas jakkoliv!

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥