Krásné Vánoce!

12/24/2015

Dnes tu máme Štědrý den a to znamená, že bude konečně klid a pohoda, na kterou se tak neskutečně těším! Den, kdy vypustím všechny problémy a nastavím si v hlavě jen pohodu, nic jiného. Ani nevíte jak se těším. 

Nebyla bych to abych něco nenakupovala nějaké dárky opožděně a nebo třeba balicí papír takže jsem včera 23. kupovala něco na poslední chvíli a musím přiznat, že jsem tak dlouho neviděla vystresované lidi, jde vidět že většina vážně neví o čem ty svátky jsou a dokáže to člověka docela ovlivnit, když tohle vidí okolo sebe. Takže já dnešní den budu trávit pěkně v pohodě s dobrém jídlem a s lidmi na kterých mi záleží, což je zkrátka nejvíc. 
Jinak každý rok dávám Meggie nějakou hračku pod stromeček a včera ji našla u mě ve skříni v tašce když jsem něco uklízela a byla jsem to musela před ní zase schovat. Nejvtipnější bylo, že tam čekala hned několik hodin a chtěla tu hračku, zkrátka s ní ty Vánoce budou zase o něco vtipnější, jelikož vždy u stromečku udělá nějakou perličku tak jsem zvědavá čím nás letos překvapí.
Budu se snažit něco nafotit a pak udělat během svátků nějaké random článek, kde Vám ukážu nějakou výzdobu nebo třeba i nějaké dárky.
Takže přeji Všem krásné svátky a užívejte si krásnou pohodu! PS. Zapojte se do soutěže! :)

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥