Rexona antiperspiranty

12/04/2015

Tyto Rexona antiperspiranty jsem dostala v létě na otestování a jelikož jsem zjistila, že tak nějak mi teď všechny ubývají tak jsem se rozhodla o nich napsat své dojmy a pak samozřejmě ještě něco k ni.
Rexona je velmi známá značka co se týče antiperspirantů a vyzkoušela jsem jich už několik, třeba v tomto článku jsem psala o jednou, který mám moc ráda. Určitě pro mě patří ke značkám, kteří ví co dělají a většinou to je pro mě záruka toho, že nebudu zklamaná a svůj účel plní dobře. Což jsem se sama přesvědčila zase u těchto, které Vám dnes ukazuji.

Obsahují unikátní patentovanou technologii MotionsenseTM fungující na principu postupného uvolňování vonné látky a zajišťuje tak pocit svěžesti po dlouhé hodiny. Tato technologie je navíc nyní vylepšená a příjemná parfemace vydrží ještě déle. Novinkou je také fakt, že technologie MotionsenseTM je nyní obsažena ve všech typech aplikátorů – ve sprejích, tuhých i kuličkových antiperspirantech. Čím více je člověk v pohybu, tím je antiperspirant účinnější. To z něj dělá toho nejlepšího pomocníka pro aktivní ženu, kterou udrží svěží při náročném pracovním programu, sportu i v horkém letním počasí. Zároveň antiperspiranty Rexona prošly designovou proměnou a na pultech obchodů jsou k dostání v nových atraktivních obalech. V sortimentu jich je vážně dost takže tu nebudu jmenovat všechny, ale dnes se zmíním o shower clean, aloe vera a linen dry.

Moje zkušenosti jsou takové - nejvíce jsem si oblíbila roll-on linen dry, jelikož mě vyhovuje kuličkový aplikátor a pro mě je to nejpohodlnější nanášení. U toho, ale nekončím zároveň mě dostala krásná svěží vůně, která je zkrátka svěží a voní moc pěkně. Takže mi už pomalu dochází jak často jsem ho používala a vážně jsem si oblíbila natolik, že jsem ho používala nejvíce. Určitě poctivě ochránil při pohybu.
Dalším mým oblíbencem se stal tuhá verze aloe vera, kterou jsem hned nejvíce používala za linen dry. Samozřejmě nejvíc vítězil zase s vůní, která je lehká a příjemná. Možná dokonce příjemnější než linen dry, tuhé antiperspiranty jsou u mě totiž na druhou místě. Platí to samé, co u roll-onu spolehlivě ochránil v pohybu a nezklamal takže tyto dva jsou rozhodně, které můžu doporučit!
Posledním je shower clean, osobně moc nemusím antiperpiranty ve spreji, jelikož mám vždy pocit, že zkrátka skončí kdekoliv jinde než má. Tento má pěknou parfemaci, ale na mě už takovou, která mi na sobě až tolik není příjemná, proto bych si ho třeba ani nekoupila.
Jakou variantu antiperspirantu máte nejraději a jaký momentálně používáte?

Podobné články

4 komentářů

 1. Shower Clean je moje oblíbená parfemace a mám právě ještě Linen Dry, oba ve sprejové formě - jsou skvělé, Rexona to s antiperspiranty umí! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ja muj oblibeny antiperspirant je od dove ty primo miluji. Od rexony jsem jeste nezkousela.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám celkově Rexonu moc ráda, momentálně používám jejich stress control :)

  Christmas Giveaway

  OdpovědětVymazat
 4. Ten sprej používám a jsem s ním moc spokojená :). Vypotřebovala jsem jich aspoň 20 :D a teď střídám rexonu s Alverde.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥