TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY ( na poslední chvíli )!

12/18/2015

Dnes jsem tu s novým článkem, doufám, že se Vám bude líbit a že třeba najdete nějakou inspiraci na dárek k Vánocům. Sama jsem teď několik podobných článků viděla na ostatních blocích mraky a tak jsem čerpala inspiraci co třeba pořídit a darovat někoho. Jako každý rok mám ve svém okolí jedince, kterým dávat dárek je celkem oříšek. Dnes jsem si přichystala článek s několika tipy, které podle mě nikoho neurazí a udělají radost. 

Necelý týden a ,máme tu Štědrý den, dnes jsem teprve nějak zaregistrovala, že vážně už jen zbývá pár dní na to, vše stihnout a nasát tu atmosféru Vánoc. Tak se moc těším! Každoročně mě nejvíce zláká cukroví, to je největší zlo pro mě. Momentálně každý den ujídám rohlíčky tak doufám, že ještě něco zůstane s jakou rychlostí mizí je docela frustrující. Dnes jsem si sepisovala seznam vánočních dárků a co komu chci nadělit, zjistila jsem, že většinu mám splněno! Což je u mě velký zázrak, jelikož každoročně 23. nakupuji dárky jak šílená na poslední chvíli a letos mám většinou splněno tak malý zázrak. Ještě mi něco málo chybí a budu to teprve objednávat takže doufám, že mi to Vánoc přijde, budu věřit tomu, že ano. 
Budu objednávat nějaké dárky z Parfums.cz a jelikož píšou, že je garance doručení do Vánoc tak jim budu věřit a zbylé dárky vyřeším právě u nich. 

Samozřejmě je super, když daného člověka znáte a uděláte pro něj nějaký neobvyklý dárek jako recesi, což jsem si pro někoho letos připravila a těším se až tím dárkem obdaruji a pobavím se nad tím dárkem s daným jedincem, přesně takové dárky mě vždy nejvíce pobaví i když třeba ani ten dárek se k ničemu nevyužije akorát jako vzpomínka spíše. K těm recesím je super pak dát ještě něco jako např. mám v dnešních kolážích já, já mám hned několik věcí a proto jsem je sem dala, abych Vám osvědčené tipy doporučila.
První taková kategorie je spíše pro ženy, vybrala jsem hned několik zajímavých věcí, které podle mě jsou skvělé a nebo by mohly být. Teprve nedávno jsem zjistila, že i na Parfums.cz se dá koupit elektronika, samozřejmě, že ted myslím ohledně krásy. Takže tam seženeme třeba fény, žehličky na vlasy, epilátory atd. Když jsem to zjistila tak jsem byla z toho moc ráda, jelikož odtamtud často objednávám a navíc jak jsem koukala na ceny tak mi přijdou fajn. 

Takže tipem pro Vás je rozhodně žehlička na vlasy od Braun, kterou mám a používám ji dost často. Mám ji moc ráda, jelikož je to vlastně taková chytrá žehlička. Má displej, kde si nastavíte hned několik detailů ohledně svých vlasů a žehlička Vám následně vybere teplotu, která se nejvíce hodí. Pamatuji si dřív jak jsem nastavila nějakou teplotu a žehlila jsem, právě proto mě tato od Braun baví, že je vlastně o něco šetrnější vzhledem k tomu osobitému nastavení. U Braunu ještě zůstanu, jelikož jako další tip je epilátor, když jsem ted nedávno dělala soutěž tak jsem zjistila, že hodně z Vás by ho chtělo takže je to věc, která by určitě potěšila. Ale pozor na to komu by jste ho dali, samozřejmě jen tak někomu dát epilátor tak by jsem si řekla, jestli je v tom nějaký hlubší význam. :) Další tipem je BraunFace věc, kterou v poslední době používám zase často, používala jsem ho vloni dost a pak jsem přestala a letos jsem se k němu zase vrátila. Je to skvělá věc, díky tomu, že máte 2 v 1 a to epilátor na tvář a pak na čištění pleti, navíc si k němu můžete pořídit hned několik nástavců např. na citlivější plet atd.
Mě osobně moc potěší parfém a proto jsem dala několik tipů na dárkové sady, které vypadají moc pěkně. Navíc mám s nimi zkušenosti a parfémy voní božsky!
Pak jsem na e-shopu našla dvě sady od Benefit, které mě zaujaly a najdete tam hned několik jejich nejoblíbenější produkty pěkně pohromadě. 
Dále tu máme něco pro pány, vlastně tu mám skoro stejné věci pro ženy. 
Takže třeba zastřihovač vlasů nebo fousů od Braun, které určitě potěší, pokud ho někdo potřebuje. Samozřejmě nesmí chybět dárkové sady parfémů, vybrala jsem třeba od GA jelikož podle mě mají zkrátka dokonalé parfémy, pak CK který je pro mě hned na druhém místě a pak dalším tipem je Adidas Originals, se kterým mám i zkušenost a voní opravdu moc pěkně, navíc jsem koukala, že ho seženete v takové krásné sadě se sprchovým gelem. Dále mě pak zaujaly třeba dárkové sady na péči o plet, která by se neměla podněcovat. 
Poslední tipem je taková všehochuť, dárky, které podle mě neurazí a jsou takové že určitě potěší daného jedince, pokud ho tedy takové věcí baví. Svíčky, každý rok někomu kupuji svíčky, já je mám třeba ráda takže by mě určitě potěšila a našla jsem hned několik moc pěkných v shopu, to jsem taky ani nevěděla, že je tam mají, můžete vidět v koláži, které třeba.  Pak mě zaujaly sady balzámů na rty. Třeba pro dceru nebo mladší sestřičku jsem našla kouzelnou sadu balzámů na rty Lip Smacker v takové krásné krabičce ala šperkovnice.  Ještě zůstáváme a zaujala mě sady Coca Cola takže pro fandy tohoto pití je toto určitě super nápad na dárek, já sama mám s nimi zkušenost a podle mě jsou zrovna tyto příchutě nejlepší. Posledním tipem je sada EOS, kde najdete hned tři kusy tohoto balení, i když jeho hydratace je spíše takové normální, zkrátka to balení je super a nanáší se jedna báseň.
Tak to je pro dnešek vše a letos asi s tipy na dárky už končíme.

Máte už nakoupené všechny dárky nebo Vám ještě něco chybí?
Přeji pěkný víkend a brzy se zase ozvu!

Podobné články

3 komentářů

  1. Takové dárečky by mi udělaly radost :). Hlavně teda žehličky na vlasy nebo epilátor.. Jinak většinu dárků už mám, dokoupím ještě pár drobností:)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥