KLORANE Suchý šampon

1/13/2016

Tento měsíc se mi to nějak sešlo a je to celkem náhoda, ale dnes tu máme další článek, kde je je v hlavní roli suchý šampon Klorane! Tento je speciálně pro kaštanové až hnědé vlasy takže přímo pro mě, proto jsem byla velmi poctěna, že ho mohu vyzkoušet v rámci blogerské výzvy pro Blogerky.cz

S touto značkou mám malé zkušenosti, ale o to jsou pozitivní. Doma jsem měla právě tento suchý šampon v cestovním balení a úplně stejné pro hnědé vlasy a jelikož jsem ho zkoušela tak jsem si říkala, že je skvělé, že ho mám teď ve vetším balení. Dále jsem měla ještě menší vzorky šamponů, které též byly super takže jsem zatím jsem měla štěstí s touto značkou a měla jsem vše super. 

Nějaké menší info o šamponu:
Již od roku 1971 je s námi suchý šampon Klorane svěžest a lehkost vlasům mezi klasickým mytím. To dokáže díky jedinečnému spojení ovesného mléka se zjemňujícími a ochrannými vlastnostmi s mikronizovanými pudry s vysokou absorpční schopností. Laboratoře přidaly minerální pigmenty do suchého šamponu speciálně určeného pro kaštanové až hnědé vlasy. Tyto béžové přírodní pudry přilnou k vlasům, snadno je odstraníte a na vlasech tak nezanechají žádnou stopu. Vlasům navrátí objem a tvar během několika minut, navíc je bez parabenů.

A jaké jsou mé zkušenosti?  Jak nejlépe suchý šampon použít, klasika je ho protřepat a pak aplikovat ve vzdálenosti 30 cm ke kořínkům, nejlépe pramen po prameni nějak, já to vždy dělám nějak hopem a nechat působit 2 min. Důležitou částí je vlasy pročesat, ať se  nějaké zbytky šamponu, které jsou třeba vyčesat. To je veškerá aplikace a je to nejen rychlé, ale výsledky jdou vidět ihned. Díky ovesnému mléku, které obsahuje suchý šampon vlasy se zjemní a dodá trochu i objem. Jediné co mi nějak nesedlo je vůně, které voní pro mě tak nějak zvláštně, nevím jak to mám popsat, zkrátka mi vůně nesedí,  ale né že by to bylo nepříjemné, zkrátka mě ta vůně třeba nesedí jako třeba někomu parfém nesedí. Na jednu stranu ty klady převažují a vlasy ihned odmastí a jsou pěkně jemné, nezanechá stopy suchého šamponů a vlasech. Takže kdybych měla shrnout celkově suchý šampon Klorane tak je fajn a myslím, že ho určitě využiji.
Máte někdo s ním zkušenost? Nebo se značkou Klorane?

Podobné články

4 komentářů

 1. so suchými šampónmi nemám ešte žiadnu skúsenosť, ale neviem sa rozhodnúť, či mám chuť nejaký skúsiť alebo nie.. v tomto som naozaj rozpačitá :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkusila bych být tebou nějaký cestovní balení a pak aspoň uvidíš jak ti sedí. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥