Lirene event a představení novinek!

1/30/2016

Přesně před týdnem jsem se zúčastnila jedné skvělé akce a dnes jsem tu s článkem a něco Vám o ní napíšu.
Jednalo se o akci značky Lirene a představení jejich novinek, ale zároveň i představení jejich ostatních produktů, které jsou v jejich portfoliu. Místo akce bylo galerie kavárny Louvre, kde bylo velmi příjemně, krásně pro nás bylo vše přichystané. Mám tyto bloggerské akce moc ráda, jelikož se tam vždy potkám své milé „kolegyně“ a baví mě když si daná značka dá práci s tím jak se tam k nás krásně postará, kdo by něco takové nenechal líbit, já tedy ano. :) Na akci bylo několik blogerek a bylo to fajn, že nás tam nebylo hromady a byl prostor i na focení. Nemám ráda, když jsou na akcích moc lidí pak skoro ani nemůžete fotit produkty a už skoro vůbec né jídlo, které je tak fotogenické. 

Polskou značku Lirene zase tak dobře neznám, ale zkušenosti s ní nějaké mám. Vyzkoušela jsem micelární vodu a cc krém, micelárku rozhodně mohu doporučit je fajn, ale třeba cc krém mi moc neseděl ( recenzi jsem o nich psala tady ) .  Někdo si řekne třeba, že je to kosmetika z Polska tak tím třeba opovrhuje, ale na akci jsem zjistila zajímavé informace. Např. že třeba značky Helena Rubinstein nebo Max Factor taky pocházejí z této země. Polské firmy zvyšují kvalitu výrobků a investují do technologií a výzkumu. Zajímavé ne?
Takové zpestření na akci byl psaligrafik, který nám udělal portrét z profilu. Poznáváte nás? Kristýnka, já a Angela, já Vám nevím nevím, ale na jednu straně je to zajímavé.
Hlavním představením byl čistící kartáček s pěnou a krémy na pleť. Čistící kartáček je na čistění pleti a navíc je k němu i masážní hlavice např. na vstřebání krému, což jsem zvědavá až vyzkouším. Nové krémy jsou hned pro všechny druhý pleti a každý si najde to svoje. O těchto produktech se více rozepíšu až v recenzi, kdy je pořádně vyzkouším.
A tady máme představení produktů, které jsou na trhu již nějakou dobu a mohli by jste je určitě znát. 
A domů jsme dostaly skvělé dárky takže jsem zvědavá až se pustím do testování jaký čistícím kartáček s pěknou a krémem bude. 
Děkuji moc za pozvání na akci Kupkosmetiku a Lirene. :)

Znáte značku Lirene? Pokud ano jaké máte s ní zkušenosti nebo co by jste chtělo třeba vyzkoušet?

Podobné články

2 komentářů

 1. Moc krásný článek i fotky.
  Jen když vidím ten výběr blogerek, tak tomu zcela nerozumím, podle čeho vybírali, vím min. o dvou které by tam dle mého soudu neměly být a měla bych super náhradu, ale třeba je to čistě moje subjektivní cítění.
  O tebe samo nejde :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. :) Zajímalo by mě třeba které máš na mysli blogerky a které by jsi tam uvítala. Byla bych moc ráda, kdyby jsi to pak napsala. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥