Předsevzetí 2016 a dvě GIVEAWAY PRO VÁS!

1/28/2016


Sice máme už v plném proudu leden, ale přesto jsem tu s článkem o předsevzetích, která si obvykle většina dává na Nový rok. Jenže já nejsem jako většina a klasická předsevzetí si nedávám, jelikož když někdo něco chce, tak má začít jednat a né si říkat, že když je Nový rok tak začnu s tímhle a tímhle. Neříkám, že to není špatný nápad, je to vlastně dobrý start v ideální dobu, takže si vlastně nakonec protiřečím, klasika. :) Vrátím se k tomu, o čem chci v článku psát - v poslední době jsem přemýšlela nad spoustou věcí, které chci změnit, buď u sebe, a nebo v okolí. Například jsem zjistila, že plno lidí v mém okolí mi strašně vysává energii a to pro mě není nic dobrého. Proto jsem si řekla, že je na čase myslet na sebe a zkrátka se obklopit lidmi, které mám ráda. Od upírů energie se pokusím co nejvíce distancovat, jelikož takoví jedinci stejně myslí jen na sebe, takže Vám v závěru nic dobrého nedávají. To je hlavní úkol, kterým se chci řídit. Upřímně nechápu jedince, kteří se obklopují lidmi, se kterými vlastně ani čas trávit nechtějí. Proč to dělají? Asi si tím zvyšují ego, nebo si zoufale snaží něco dokázat.  Přece nebudete trávit drahocenný čas s někým, kdo si Vašeho času neváží. Koukám, že začínám článkem sklouzávat někam jinam.  O tom bych se ráda více rozepsala raději někdy jindy, tak jen ještě krátce k tomuto tématu - lidská faleš je neuvěřitelná a najít upřímného jedince je jako hledat jehlu v kupce sena. Takže pokud někoho takového máte, tak si ho važte! 
Další věcí je, že jsem zjistila nemilou věc, kterou tuším už delší dobu, ale nyní jsem se v ní utvrdila. Trošku mě trápí nedochvilnost. To by byl můj další bod z mých předsevzetí - je čas změnit mou nedochvilnost. Stejně většinou škodíte jen sami sobě, když jste nedochvilní, takže se to pokouším napravit a zatím se mi to daří snad docela dobře.
Poslední předsevzetí bylo změnit můj životní styl. Na začátku roku se mi ozvaly zdravotní potíže, které mi řekly: A DOST! Rozhodla jsem se, že musím něco změnit, dokud to jde. Takže se snažím jíst zdravěji. Né vždy se mi to samozřejmě povede, ale když už zhřeším, tak v malém měřítku. Už jsem vyřadila některé potraviny a některá pití, tak doufám, že mi to vydrží nastálo. Ale co Vám budu povídat, není to vždy úplně jednoduché. K tomu životnímu stylu samozřejmě patří i pohyb, takže se snažím taky něco dělat. Nejlepší je, když jde pohyb ruku v ruce se zdravějším jídelníčkem. 

Když shrnu má předsevzetí, tak tu máme tři základní body:
1. Trávit čas s lidmi, se kterými se cítíte dobře a s lidmi, kteří energii jen vysávají, čas netrávit!
2. Chodit včas!
3. Změnit životní styl k lepšímu!

Ještě bych Vám ráda něco napsala k úvodní fotce. Na fotce jsem zaznamenala pro mě důležité věci. První je diář, do kterého si zapisuju všechny důležité akce. Další jsou mé dioptrické brýle, bez kterých nevidím skoro nic. A poslední je krytka od fotoaparátu, která značí moji velkou vášeň, bez které už tak nějak nemůžu fungovat a věnuji se jí denně.
Čtěte dále, mám pro Vás dvě giveaway!
Jelikož mám článek o předsevzetí tak tu mám pro Vás jeden krásný barevný diář od Sevt.cz ( doufám, že se najde opozdilec, který ještě nemá diář ).

A další druhá giveaway je o poukaz do Centra Bělehradská, kde si můžete zajít třeba na masáž, kde se krásně uvolníte nebo můžete třeba využit nějaké cvičení, kde uvolníte endorfiny, v závěru to bude zkrátka na Vás jaké služby využijete v centru. Služeb je tam opravdu dost, sama se rozhoduji jaké služby využiji. Myslím, že je to skvělý ne? Já pravděpodobně zajdu na masáž!

Podmínky giveaway jsou jednoduché:
1. Sledovat můj blog přes GFC ( Google Friend Connect ), Facebook a Instagram.
2.  Napsat do komentářů Váš email ( v případě výhry ).
3. Otázka - Co by jste chtěli vyhrát diář či poukaz? A samozřejmě by nebylo špatné napsat jaké je Vaše předsevzetí.

Tak se budu těšit na Vaši účast a doufám, že bude v hojném počtu! Pravděpodobně příští víkend vyhlásím vítěze.

Napište mi jaké máte Vy předsevzetí, jsem zvědavá.
Hlavně se zúčastněte giveaway ať někomu udělám radost! :)

Podobné články

8 komentářů

 1. ja som si dala predsavzatie, že chcem cvičiť, lebo ja priateľ sa tomu venuje, no ochorela som, tak si to musím posunúť :D
  Jane´s World

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná soutěž.
  Sleduji Tě všude, jako Erika Uchytilová. eriuchytilova@gmail.com
  Líbil by se mi asi víc poukaz.
  Předsevzetí mám, ale je spíš hodně osobní. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. S bodem 1 souhlasím, taky mám ve svém okolí takové lidi. Já mám těch předsevzetí hned několik. Chci začít chodit na jogu, dodělat školu, věnovat se více škole, přestěhovat se .. :) A více by se mi hodil asi diář. therainbower@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. GFC: ZdeňkaM
  FB: Zdeňka Martináková
  Instagram: denikaabomination
  zdenkamartinakova@gmail.com
  Potěšil by mě diář. Předsevzetí jsem si nedávala. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ihned bych brala poukaz a šla bych na cvičení. :)
  emmahvezdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Sleduji jako Lenca
  FB jako Lenka Klimova
  Více by se hodil diář.
  Předsevzetí si nedávám, ale dala jsem si spíš takový cíl, že chci letos přečíst hoooodně knížek, už čtu třetí od začátku roku. Tak zatím jsem se sebou spokojená.
  lencaklimova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. GFC: Terka Černá, FB: Teruš Černá, IG: teresiacerna
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz
  Poukaz, protože diář už mám, ikdyž tenhle je moc krásný! :)
  Já bych chtěla dodělat autoškolu, maturitu a vědět, co dál :)

  OdpovědětVymazat
 8. Diář ještě nemám tak bych ho uvítala. :)
  jitka6847@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥