REMINGTON PROTECT

1/09/2016

Zdravím! Jak jsem v minulém článku psala o žehličce na vlasy Remington tak jsem tu s článkem. Před Vánoci na stránce Blogerky.cz běžela výzva právě o tuto žehličku a jelikož jsem se rozhodla zkusit štěstí tak jsem toho využila a měla jsem štěstí tuto žehličku nakonec dostat takže pro mě krásný dárek.
Takže dnes se budeme bavit o žehličce Remington Project, která má pro mě hned několik nových vlastností, které jsem ani nevěděla, že tohle žehličky mají takže určitě čtěte dále a dozvíte se jaké mám na mysli.

Žehličky používám často tak 2x do týdne, jelikož mám ráda vyžehlené rovné vlasy. Značku Remington jsem používala nejvíce, žehličky na vlasy jsem objevila asi v 15 letech, kdy jsem dostala první a za tu dobu jsem jich doma měla spousty, právě jsme vždy brala tuto značku. Jelikož jsem s ní byla spokojená takže teď po delší době ráda vyzkouším tuto vylepšenou verzi. Jakékoliv žehličky neboli spíše tepelné spotřebiče na vlasy tak je vlastně moc zatěžuje, ale když se bez toho neobejdete tak je dobré už vybírat ty, které jsou šetrnější jako třeba tato.
Byla navržena pro lepší ochranu vlasů a má technologii HydraCare, která brání poničení vlasů.


Teď jsem si vypůjčila pár důležitých faktů o žehličce, který by Vám neměly ujít:

 • O 68% menší poškození vlasů pro hladký styl po celý den.
 • HydraCare technologie poskytuje dokonalé vyvážení hydratace a teploty.
 • Studená pára hydratuje vlasy, umožňuje jejich úpravu při menší teplotě pro hladký styl a brání poničení vlasů.
 • Žehlicí plochy ze zdokonalené keramiky napuštěné keratinovým, arganovým a makadamovým olejem pro lesklé a zdravé vlasy.
 • Integrovaný digitální displej.
 • 5 teplotních nastavení do 230°C.
 • Rychlé zahřátí do 15 sekund pro rychlou úpravu vlasů.
 • Delší 110mm žehlicí plochy pro dokonalý tlak na vlasy a lepší kontrolu při úpravě stylu.
Žehlička mě nejvíce zaujala zejména kleštičkami, které jsou napuštěné keratinem a arganovým/makadamovým olejem, což je vážně fajn a mám pocit, že mám vážně po vyžehlení vlasy daleko lesklejší tak je to možné i tím. Další super věcí, kterou jsem ještě u žehličky na vlasy nezažila je to, že v sobě zabudovanou kapsli, které se má plnit vodou ( nejlépe destilovanou, aby produkt co nejvíce vydržel ) a to je právě ta technologie HydraCare, díky které žehlička při použítí např. optimální teploty 170°C vypouští studenou páru a tím se vlasy dostávají vlasy hydrataci. Díky této vlastnosti je vážně super a pro mě takový velký příjemný objev takže jsem ráda, že jsem měla možnost jí vyzkoušet.
Vlasy mám po ní opravdu daleko hladší, rovné a hydratované, navíc mě ty vlasy vydrží takhle celý den, což se mi moc nestávalo. Nejvíce mě naštvalo, když jsem si dala práci vlasy vyžehlit a během dne to bylo fuč, s touto žehličkou to tak není takže jsem z ní velmi nadšená!
Jediné mínus je asi její cena, která je celkem vysoká cca 2500 až 3000 Kč, i když se zamyslíte, že je to investice do Vašich vlasů tak to podle mě není zase tak strašné a podle mě se vyplatí, jelikož ten rozdíl opravdu vidím. Doma mám ještě jednu žehličku od Remingtonu, která stála cca 1500 Kč a ten rozdíl tam mezi nimi zkrátka vidím.

Takže kdo sháníte žehličku na vlasy, určitě Vám mohu tuto doporučit, jelikož je skvělá!

Jak Vás žehlička zaujaly? Používáte nějakou, pokud ano tak kterou? 

Podobné články

4 komentářů

 1. Já osobně tedy nevidím rozdíl ani mezi žehličkou za 400 Kč a 1500 Kč, co se výsledku týče. O poškození nerozhoduje výrobce ani materiál, protože proces je úplně stejný, k narovnání vlasu dochází za velmi vysoké teploty, a na materiálu, na který je vlas položen, nezáleží. Co je zásadnější, jsou přípravky určené k ochraně vlasu před teplotou a jak často se vlas žehlí. Jak funguje pára mi také není jasné - aby pára byla pára, musí mít 100 °C, a to není zrovna studená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem právě ten rozdíl viděla, proto jsem to napsala. Je jasné, že technologie jde kupředu a tím pádem má žehlička vylepšené věci, které jsou pak vidět. :)

   Vymazat
 2. vlasy si skoro vôbec nežehlím, ale musím uznať, že táto žehlička vyzerá omnoho lepšie než tá, čo mám doma :)

  Na blogu práve prebieha kozmetická giveaway, tak neváhajte! ;)
  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář, žehlička je vážně super. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥