NEW IN: Adidas výbava!

3/16/2016

V minulém článku jsem Vám ukazovala wishlist aneb co nutně potřebuji a dnes jsem tu již z článkem NEW IN, kde plním dvě věci z mých přání. Určitě se brzy objeví další podobný článek, jelikož jsem něco dalšího pořídila takže již brzy. 

Nutně jsem potřebovala boty na cvičení a jelikož fandím a mám ráda značku Adidas tak volba byla celkem jasná. Jen jsem nevěděla pořádně jaký model a nakonec jsem vybrala tyto které vidíte a nemůžu být více spokojena. Pohodlné a jak nemám ráda růžovou tak tady se mi to líbí, celkově na sportovních věcech na cvičení mi barvy nějak nevadí a baví. I když např. můj dnešní cvičící outfit byl teda laděn do černa. :D
Po chvilce rozmýšlení jsem zjistila, že bych vlastně potřebovala nějaké pěkné legíny tak jsem se podívala na nabídku zase značky Adidas a hned jsem našla, které mi padly do oka. 
Objednávala jsem obě věci z e-shopu Spartoo, kde mají vážně velký výběr takže doporučuji podívat se, pokud něco hledáte. 
Pomaličku ale jistě se moje sportovní výbava rozrůstá takže jsem ráda. Přemýšlím, že za nějaký čas napíšu nějaký článek o cvičení jaký mám pokroky a tak, zatím začínám a začátky jsou nejtěžší ale zjistila jsem že mám vůli vydržet a to je pro mě teď hlavní. 
A copak jste si pořídily nového Vy?

Podobné články

12 komentářů

 1. Nového..no, konvici na čaj, takovou tu širokou, placatou, co mají často v čajovnách..
  Boty jsou fajn, černá barva je podle mě dobrý výběr =)
  PS: za mě osobně Spartoo fakt ne, nemám dobrou zkušenost.

  Prima den,
  Michael
  MesHommes.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konvice je fajn. :) Taky si myslím, že černou nemůžu nic zkazit. Jak to, že nemáš dobrou zkušenost? Já jsem objednávala 2x a vše v pořádku.

   Vymazat
 2. Pěkné botky :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 3. Vybrala jsi skvěle! Já mám s výdrží celkem problém, ale začátky jsou vždycky nejtěžší a když si člověk zvykne, tak to pak už jde samo :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :), začínám to brát nějak automaticky už, že chodím cvičit. Chodím, ale na skupinové lekce které jsou podle zábavnější než chodit do fitka na stroje nebo něco takovýho. :)

   Vymazat
 4. Botičky se mi moc líbí, taky bych takové brala.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 5. Nějaké leginy bych taky potřebovala, ty tvoje se mi moc líbí :)

  Weleda | Mandlová tělová péče

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥