ROZBALENÍ GLANC BOXU #2

3/06/2016

Přeji Všem krásnou neděli! Moje se nese zatím v klidovým režimu, ale zatím než se půjdu zničit na silový trénink ( to zase pak pár dní nebudu moc ani chodit ). Dnešní článek se ale bude týkat něčeho úplně jiného a to že mi v pátek přišlo druhé vydání Glanc boxu! Pokud mě sledujete tak jistě víte, že odebírám potravinový box Brandnooz box a právě Glanx box spadá pod ně. Velmi jsem se těšila co v boxu najdu zase za překvapení! Tyto boxy mě baví, nikdy nevím co mám čekat a myslím, že za tu cenu to stojí. 
V druhém vydání Glanc boxu jsme mohli najít samé užitečné věci do domácnosti a na péči o sebe. 

Takže a teď co jsem našla v boxu, za mě vesměs hlavně pozitivní ohlasy. Našla jsem v něm Dermacol detoxikační a ochranný krém, který jsem ještě nezkoušela a docela mě hodně zaujal takže z něj mám radost. Yves Rocher sprchový gel mě též velmi potěšil, jelikož mám z této řady doma ještě jeden a jsou boží, miluji jejich vůně! Zendium zubní pastu jsem již zkoušela a přijde mi fajn takže rozhodně věc která je užitečná a potěšila. Teď spíše už věci do domácnosti, např aviváž Silan, která krásnou vůni a navíc už odzkoušena a oblečení po ní krásně voní! Na WC bylo v boxu Domestos Lime a to Vám musím říct, že tak silná vůně, že byla cítit na míle daleko, určitě užitečná věc proč ne. Poslední věcí byly Savo univerzální čistící ubrousky pro rychlý úklid, takové docela často používám takže určitě ocením.

Musím říct, že box se mi líbí, jelikož všechny věci využiji takže hodnotím kladně. Tady se můžete podívat jak vypadal první Glanc box a porovnat, který Vám přijde lepší. Pokud Vás box zaujal tak mám pro Vás malou pozornost. Slevový kupón na druhou edici Glanc box za cenu jen 299 Kč (běžně 349 Kč). V průběhu objednávky stačí pouze zadat tento unikátní slevový kupón: 
ABTTNA72MQ.
Jak Vás box zaujal? Taky jste si ho někdo z Vás objednal?

Podobné články

10 komentářů

 1. Boxik nevypada spatne, jen bych ocenila vice kosmetiky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekorativka vždy potěší, ale zase na jednu stranu tohle má víc využití za mě, i když kosmetika je kosmetika. :)

   Vymazat
 2. Já se ho pořád trochu bojím, hlavně těch věcí do domácnosti. ale když se na to tak podíváme, tak je stejně musím kupovat. tento box se mi líbí a využila bych z něj všechno. možná se odhodlám k objednávce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě, že do tý domácnosti se stejně musí kupovat tak mi tento box přijde fajn. :)

   Vymazat
 3. Docela ujde.. ale možná bych ocenila více novinek v kosmetice..

  OdpovědětVymazat
 4. S timto boxem bych byla spokojena. :-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 5. Ty vážně vezmeš snad všechnu spolupráci..bože.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože a já zase nesnáším takový typ komentářů. Obecně nechápu anonymy, že mají čas na to komentovat podobné typy komentářů. To nemáte nic lepšího na práci?! Takže k tvému komentáři, ne neberu každou spolupráci, jen která se mi líbí a mám pocit, že se bude hodit k tématu mého blogu, což Glanc box patří do této kategorie ( kosmetika, drogérie ). Pokud tě to tu nějak pohoršuje a máš takový dojem tak sem jednoduše nechoď, měj se pěkně.

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥