Tělová péče WELEDA

3/20/2016

Už je to nějaký čas, co jsem měla první zkušenosti se značkou Weleda, myslím že je to přesně rok, co jsem od této značky měla první produkt. Od té doby se moje zkušenosti o něco rozrostly a já zkouším nové a nové produkty. Dnes jsem si připravila recenzi hned na čtyři produkty od této značky a můžete zjistit jak jsem s produkty spokojená a nebo nespokojená. Weledu mám ráda, že je to značka se souladu s přírodou a nenajdete v jejich produktech žádné syntetické konzervanty, barviva ani látky na bázi minerálních olejů. Proto mi taky dobře sedí a nedráždí pokožku jako např. u jiných produktů, které obsahují různé parabeny.

Březový sprchový peeling - peelingy používám ráda, používám je tak 1x do týdně, ale myslím, že ideálnější je tak 2x do týdně. Pokožka je pak daleko lépe hladší a starší kůže/odumřelé buňky odstraněny. Tento březový je velice příjemná, hlavně jeho vůně je vážně příjemná a osvěžující. Peelingová zrníčka má tak akorát hrubé a postupně během sprchování mizí a krásně vyhladí pokožku. Navíc zůstává mírná vůně na pokožce i po umytí. Mám doma několik peelingů, ale tento si mě popravdě teď získal nejvíc asi tou osvěžující vůní, kterou bych ani původně neodhadla, že mi bude sedět. 
Pokud hledáte nějaký super tělové peeling tak zkuste tento, určitě nešlápnete vedle.

Skin Food univerzální výživný krém - na tento univerzální krém jsem byla velmi zvědavá, jelikož když je univerzální. Musím napsat, že tento krém je velmi hydratační, pokud trpíte na suché místa kdekoliv na těle tak toto Vám rozhodně pomůže. Vážně toto je hydratace jako blázen! Trpím na suché paty a tohle jim vážně pomohlo, už mě to totiž netrápí. Jen co je trošku mínus je vůně krému, která mi tak nesedí a vlastně ani nevím k čemu bych ji přirovnala, je vskutku silnější. Přesto krém využívám na paty a vážně mi moc pomohl.

Mandlové tělové mléko - máte rádi marcipán? Tak takhle přesně voní toto tělové mléko! Musím říct, že je to velmi zajímavé a přes první váhavé momenty jestli ano nebo ne, tak nakonec mě voně vážně moc pěkně voní. Jelikož marcipán mám ráda a jak je vůně k čichnutí poměrně výrazná, na pokožce už tak není a pro mě je to jedině dobře. Nemám ráda když jsou tělové mléka výrazná a mám ráda jen když voní jemně, což tento ano. Krásně pokožku hydratuje a výdrž je vskutku velká, i jemná příjemná pokožka. Rozhodně můžu doporučit!

Mandlový krém na ruce - tento  krém na ruce voní úplně stejně jako předešlé tělové mléko takže jako marcipán! Po delší době mám pořádně hydratační krém na ruce, který se i rychle vstřebá do rukou. Takže za mě velká spokojenost! Nedávno jsem se mazala ruce, když jsem někam spěchala a ruce né a né zaschnout a měla jsem strašně dlouho mastné ruce, to mě úplně nejvíc rozčilovalo. Proto jsem byla nadšená, když jsem objevila tento krém. Krásně hydratované ruce a navíc příjemně voní, po chvilce nevoní jak marcipán ale má jemnější příjemnou parfemaci, za mě tedy velký objev! Musím příště vyzkoušet další krém na ruce od Weledy.
Znáte značku Weledu? Máte s některým produktem od této značky zkušenosti?

Podobné články

2 komentářů

  1. Od této značky jsem také něco málo měla, ale nějak mě nezaujala :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥