Braun Satin Hair 5

4/20/2016

Zhruba před měsícem jsem si fénovala vlasy a můj fén začal projevovat známky toho že bych měla ho vyměnit za něco nového. Vcelku chápu že odešel jelikož jsem ho používala dost často a měla jsem ho několik let. Když jsem pak mohla vyzkoušet něco nového od Braun tak jsem si vybrala tento fén Satin Hair 5. Značku Braun mám ráda, pro je to záruka kvalita která mě zatím nezklamala a v současné době mám různé prostřebiče právě od této značky a jsem spokojená. Přemýšlela jsem že udělám nějaký článek kde dám tipy na produkty od Braun se kterými jsem spokojená a doporučila bych Vám je. 

Teď něco málo k fénu: Vysoušeč vlasů Braun Satin-Hair 5 PowerPerfection je s výkonem 2500 wattů nejsilnější z celé řady. Má tři teplotní stupně a dvě intenzity proudění vzduchu pro flexibilní vysoušení a tvorbu účesu. A svým elegantním, čistým bílým designem dodává vysoušeč Braun Satin-Hair 5 PowerPerfection styl bezpracným výsledkům.

Fén používám něco přes měsíc a byla jsem na něj velmi zvědavá, jelikož technologie jde kupředu a můj starší fén už měl něco za sebou. Přemýšlím nějaký zásadní věci které u mě hrajou velkou roli jak u mě tento fén obstál. Důležitá část je určitě třeba ta jak se drží v ruce a zda není nějak těžký. Patří ke střednější třídě, tudíž není ani malý ani velký, je to zlatý střed. S váhou na tom taky není špatně, je poměrně lehký takže Vám při fénování neupadne ruka. Při klasickém vysoušení se střídá teplý vzduch se studeným, díky tomu mám o něco méně rozlétané vlasy, alespoň mám takový pocit. S rychlostí fénování je to super, vlasy mi vysouší poměrně rychle, asi 2x rychleji než můj bývalý fén což je docela velký skok, zda fénuji vlasy cca 8 min nebo skoro 20 min. Zatím jsem s fénem spokojená a používám ho teď dost často tak doufám že mi vydrží a budu spokojená i v budoucnu. 
Používáte fén? Pokud ano tak který a jak jste s ním spokojené?

Podobné články

4 komentářů

  1. Jeden takový fén od Braun doma máme už pár let a je stále parádní. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Nový fén by se hodil..máme už docela stařičký cestovní Philips (na ty naše pánské kučery to stačilo..), ale už dosluhuje..takže dík za tip =)

    Michael
    www.ontheleaf.net

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥