KOSMETICKÝ TIP: Mandlový krém na ruce!

5/24/2016

Dnes jsem tu po delší době zase s jedním rychlým kosmetickým tipem! Tentokrát se jedná o mandlový krém na ruce od značky Weleda. Už jednou jsem se o něm zmínila, jenže jsem ho spotřebovala a chtěla jsem se o něm zmínit znovu, jelikož stojí za to. Krémy na ruce střídám poměrně dost a používám je dennodenně a několikrát denně. 

Po delší době mám pořádně hydratační krém na ruce, který se i rychle vstřebá do rukou. Takže za mě velká spokojenost! Nedávno jsem se mazala ruce, když jsem někam spěchala a ruce né a né zaschnout a měla jsem strašně dlouho mastné ruce, to mě úplně nejvíc rozčilovalo. Proto jsem byla nadšená, když jsem objevila tento krém. Krásně hydratované ruce a navíc příjemně voní, po chvilce nevoní jak marcipán ale má jemnější příjemnou parfemaci, za mě tedy velký objev! Musím příště vyzkoušet další krém na ruce od Weledy.

Pokud hledáte nějaký krém na ruce tak zkuste tento, je ideální do kabelky!
Jaký používáte krém na ruce Vy? Máte nějaký osvědčený nebo používáte náhodné?

Podobné články

6 komentářů

  1. Teď mám krém na ruce od značky Sante a jsme s ním moc spokojená!
    Beauty by K.

    OdpovědětVymazat
  2. Mám od nich momentálne s granátovým jablkom a je to tiež skvelý krém! :) Inak som z mandlovej rady skúšala aj krém na tvár a spolu s mesíčkovým sú jedinými, ktoré mi nezanechávali na pleti divný pocit. Takže mandlová rada na jednotku! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥