TIPY na antiperspiranty!

5/07/2016

Jedna z důležitých věcí který by měla většina lidí používat je deodorant/antiperspirant jelikož opravdu nemám ráda když je někdo cítit něčím co zrovna není moc přívětiví odér. Proto jsem si přichystala článek kde mám hned několik kosmetických tipů na pár deodorantů, které se mi v poslední době osvědčily! Takže pokud Vás to zajímá tak čtěte dál, navíc tu mám i jeden tip na antiperspirant pro muže.

První trojice antiperspirantů je od značky Dove. Tyto Dove antiperspiranty jsou v klasickém provedení Original takže se u nich dočkáme klasické vůně Dove, která je u této značky známá. Jejich vůni mám moc ráda jelikož pro mě je to vůně čistoty. Nejvíce jsem si oblíbila roll-on který mi vyhovuje nejvíce díky lehké aplikaci a pak samozřejmě kvůli vůni kterou jsem již zmínila. Co se týče výdrže a svého účelu tak je podle mě fajn, vydrží docela dost. Ale například na cvičení kde se pořádně zapotíte bych asi zvolila spíše jiný i přesto mám tyto antiperpiranty ráda.

Dalším tipem jsou antiperspiranty od Rexony. Jak už můžete vidět z fotky tak tyto produkty jsou pro aktivní jedince. Musím říct že na náročnou aktivitu jsou jako dělané, vážně výdrž vysokou zátěž a nestane se Vám že by z Vás bylo cítit něco co nechcete. Vůně jsou moc příjemné a pokud chodíte cvičit a chcete aby z Vás nebyl cítit pot tak zkuste rozhodně tento antiperspirant. I mužská verze je moc fajn, určitě mohu oba doporučit!
Jaký používáte antiperspirant Vy?

Podobné články

6 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥