ROLLEIFLEX a fotografie z něj!

6/01/2016

Zdravím! Dnes jsem tu s novým článkem a mám tu pokračování k minulému článku. Minule jsem Vám psala o tom jak jsem zkoušela a měla poprvé v ruce dvouokou zrcadlovku Rolleiflex a bylo to boží! Samozřejmě že to není jen tak, měla jsem k ní opravdu respekt a není to úplně jednoduchý s tím pracovat, navíc když máte omezený počet fotek tak nechcete něco pokazit. Takže jsem Vám chtěla ukázat nějaký výsledek jak fotografie z toho vypadají, sama jsem byla zvědavá jak to dopadne. Máte tu výsledek!
Ehm, teď trošku větší detail je ten že JÁ jsem fotila pouze poslední fotografii na které můžete vidět obdivovatele půdních fotoaparátů, který právě fotil fotky které můžete vidět v článku.  Takže je tu taková menší autorské porušení ale dostala jsem schválení takže tu můžu v klidu ukázat. Musela jsem, jelikož ty fotky se mi líbí! Je z toho cítit retro, líbí se mi černobílé fotografie a má to něco do sebe.  
Jak se Vám fotky líbí?
A přeji pěkný první den v novém měsíci červen, který pro mě bude celkem hektický co se týče společenských akcí takže se neskutečně těším!

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥