FINGERS UP 2016

7/17/2016

Je to přesně týden co jsem se vrátila z festivalu Fingers Up a dnes Vás díky fotkám tam tak trochu zavedu. Festival se koná ve městě Mohelnice, já jsem na festivalu byla podruhé, pokud chcete prohlédnout minulý ročník tak můžete tady. Vloni jsem si festival užila skvěle, jelikož tam byla moje oblíbená kapela The Wombats, letos tam pro mě nebyl vyloženě žádný tahoun takže jsem se nechala překvapit. Rozhodně nejlepší koncert byl pro mě Swim Deep, který mě dostali peckou King City která je fakt skvělá a baví mě! Taky že nejvíc fotek mám právě z tohoto koncertu a můžete je vidět pod textem a k tomu i zmiňovanou píseň. Po koncertě to bylo vskutku dost náročné, co Vám mám podívat, Morava dělá svoje tam se pije alkohol docela sám. Druhý den jsem měla docela kocovinu, což se mi stalo i vloni, Mohelnice jsou pro mě nějaké zakleté.
Vloni i letos jsme si s kamarádem druhý festivalový den udělali procházku do města na něco k jídlu, než jsme našli někde volno tak to docela trvalo. Nakonec jsme našli pěknou restauraci v centru kde jsme se dočkali spásy v podobě oběda. Nějaké foto můžete vidět až dole z fotek, hodila jsem sem ještě pár které jsem fotila z mobilu takové momentky. Po obědě jsme se vraceli do areálu festivalu který byl už zase v plném proudu. Já jsem měla chuť na něco sladkého, měli tam stánek Mikey's Little Sins a dokonalé palačinky s karamelem a kokosem, výborný! Jinak prostředí areálu bylo zase krásně vyzdobeno světýlky, který jsou pro mě efektní a líbí se mi to. Druhý den hrálo samozřejmě taky několik kapel, nejvíc mě asi bavili nečekaně Tata Bojs a to nemyslím ironicky ale vážně mě bavili, mají skvělou energii. A po nich jsem to zalomila a šla spát jelikož to byl náročný den a po spánku se jelo na snídani a kam to můžete vidět dole na fotkách.

Já děkuji festivalu Fingers Up za pozvání a doufám že se uvidíme na stejném místě i příští rok!
Ukázka mého festivalového outfitu, jak jinak vévodí má oblíbená černá a moje oblíbené festivalové Jack Daniel's tílko.
Nemůžu si pomoct ale ten nápis MOTEL mi přijde takový hororový.

Teď pár zmíněných momentek z mobilu.
Balení. / Cesta do Mohelnic.
Černá vede jak jinak. / Opáskováno.
Spása v restauraci když je kocovina. / Vychlazené pivo které nebylo moje ( já pivo nepiju ) / vtipný poutavý text k baru.
Cestou domů do Hradce byla zastávka ve Vysokém Mýtě v BBQ Smokehouse. / Výborné lívance s javorovým sirupem!

To je pro dnešek vše!

Podobné články

5 komentářů

 1. Fotky mají moc fajn nádech. Čím fotíš?
  Jinak jenom pro příště, je to ta Mohelnice a ne ty Mohelnice...:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc :), fotím na Canon 1000D. Jinak díky za upozornění.

   Vymazat
 2. Smokehouse mám ráda, ale ty jejich hambáče jsou strašně odfláknuté a nejsou moc dobré. Doma si děláme lepší, natož v jiné restauraci.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥