NEW IN: co je u mě nového!

7/25/2016

Zdravím, dnes tu jsem s novým článkem a po nějakém čase Vám chci ukázat pár věcí které jsou u mě nové. Dnes zároveň máme nový týden, někdo má volno/dovolenou a někde pracovní týden tak jak už ho prožíváte jakkoliv užívejte času. A já Vám teď postupně ukážu pár věcí, které jsem dostala v rámci spolupráce a nebo jsem si pořídila.

Jako první věcí jsou sliponyH&M, mám aktuálně troje různé páry a jsou všechny moc pohodlné. Rozhodně můžu doporučit pohodlností ale kvalitou už o něco méně, záleží jak jim dáváte zabrat. 
Jelikož stále cvičím ( i když teď jsem měla měsíční pauzu kvůli stěhování, festivaly atd ) takže se těším až konečně tento týden si půjdu zacvičit a pustit endorfiny do těla. Právě kvůli tomu jsem si pořídila též v H&M legíny a moc se mi líbí ty puntíky na nich, sportovní oblečení odtamtud mám vážně ráda. 
Ne, nedělám reklamu H&M ale mají tam i skvělé spodní prádlo takže kdo sháníte něco pěkného a za fajn cenu, zkuste to tam omrknout.  Takže detail toho co jsem pořídila můžete vidět na fotce. 
Stále ještě budeme u něčeho na sebe a tentokrát hodinky které se mi moc líbí a mám je z Wayfarer, no nejsou super? Mě úplně dostaly a jelikož jsem objednávala poprvé tak jsem k nim přihodila i kosmetickou taštičku
Tím končí něco na sebe a teď se podíváme na kosmetiku.
Yves Rocher mám moc ráda a když mi přišly novinky na testování tak jsem byla nadšená. Momentálně všechny produkty testuji a brzy vydám článek, jelikož matující ubrousky v létě je nutnost a musíte je mít. Nebudu prozrazovat více a určitě se o novinkách dozvíte brzy. 
Další balíček který mě moc potěšil byly novinky od Rimmel. Určitě o nich taky chystám článek takže se více dozvíte někdy v blízké budoucnosti.
Asi víte že žeru suché šampony Batiste ne? Nedávno mi přišel nový limitovaný který voní krásně sladce a voní vážně příjemně, určitě ho zkuste omrknout stojí za to. Batiste dokáže doslova občas zachránit den!
Signal přišel s novými pastami a mě nedávno přišly na testování, jako pozornost jsem dostala navíc řasenku a lesk na rty. Ale hlavně to krásné balení ve kterém bylo a jak krásně ladí s pastami, krása!
Moc ráda zkouším kosmetiku to je přece jasné když o tom píšu ale přírodnější kosmetiku zkouším o něco ještě radši, hlavně tělové přípravky. Nedávno mi přišel balíček od Nuspring ve kterém byl krém a škrabka na paty která se samozřejmě hodí.
To je pro dnešek z mých novinek asi vše. Co říkáte na nějaké novinky které v článku uvádím, zaujalo Vás něco? Máte taky něco nového? Určitě se vsadím že stoprocentně když mají všude tak velké slevy a je těžké odolat!

Podobné články

10 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥