Osvěžující sprchové gely!

7/14/2016

Dnes jsem tu pro Vás se dvěma kosmetickými tipy které jsou osvěžující při sprše! Jedná se o sprchový gel citrus a březový peelingový gel od značky Weleda

Březový sprchový peeling - peelingy používám ráda, používám je tak 1 až 2x do týdně. Pokožka je pak daleko lépe hladší a starší kůže/odumřelé buňky odstraněny. Tento březový je velice příjemný, hlavně jeho vůně je vážně příjemná a osvěžující. Peelingová zrníčka má tak akorát hrubé a postupně během sprchování mizí a krásně vyhladí pokožku. Navíc zůstává mírná vůně na pokožce i po umytí. Mám doma několik peelingů, ale tento si mě popravdě teď získal nejvíc asi tou osvěžující vůní, kterou bych ani původně neodhadla, že mi bude sedět. 
Pokud hledáte nějaký super tělové peeling tak zkuste tento, určitě nešlápnete vedle.

Sprchový citrusový gel - miluju jeho vůni, je to jak když rozkrojíte citron, je to vážně tak! Někomu tohle třeba nemusí sedět, ale mě se tahle vůně moc líbí. Není z něho cítit žádná chemie a je z přírodních výtažků. Skvěle se s ním pracuje, díky jeho krémovější konzistenci, která je na sprchový gel hustější konzistence, která mi více vyhovuje. Přípravek je obohacený o jemné cukerné tenzidy, které zajišťují šetrnou a současně důslednou očistu vaší pokožky. Po použití mám skvěle hydratovanou pokožku a jsou z ní i cítit jemná vůně citrusů. Je to mé již druhé balení tak myslím že to o něčem vypovídá jak jsem spokojená.
Koukala jsem, že značka Weleda má v nabídce hned několik druhů takže si říkám, že pokud budou povedené jako tento tak si budu muset pořídit ještě nějaký. 

Co rádi používáte v letních dnech za sprchové gely?

Podobné články

4 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥