Tělové a vlasové kosmetické tipy!

7/27/2016

Myslím že kosmetických tipů není nikdy dost takže proto tu jsem dnes s novým článkem kde Vám nějaké dám! Článek se bude týkat hlavně tipů na tělové a vlasové produkty takže pokud si chcete rozšířit nové obzory v tomto kruhu, bude tento článek právě pro Vás. 

Nejdříve začnu péči o tělo neboli něčím čím se můžete namazat tělo. V poslední nejvíce stříhám tři produkty na tělo které vidíte na fotce. Tónovací tělové mléko Dove ( třeba na Parfums.cz je za fajn cenu ) a zároveň od stejné značky tělové mléko. Oba mléka krásně voní, hydratující, po této stránce jsem moc spokojená. Navíc tónovací tělové mléko je skvělé tím jak Vám krásně prozáří pokožku a od té doby co ho pravidelně používám mám pocit že jsem o něco více opálenější vzhled. Takže pokud chcete mít opálenější tělo tak ho zkuste, a můžu doporučit za sebe tmavší variantu.
Dalším produktem na pokožku těla je Bi-Oil, až donedávna jsem nevěděla o čem je řeč. Pak jsem začala blíže bádat a zjistila jsem že je to velmi oblíbený produkt a nejen to ale i splní skvělý účel. Skvěle hydratuje, po pravidelném používání jsou o něco méně viditelné různé podráždění pokožky. Pokud ho budete používat pravidelně a v delším intervalu tak slibuje zbavit se strií atd, ale s až takové zkušenosti nemám. Jediné mínus které vidím mže pro někoho být jeho vůně ale mě osobně je příjemná. Navíc tělo opravdu hydratuje dost a docela na dlouho. Rozhodně ale stojí za vyzkoušení a  pokud máte rádi olejíčky tak ho zkuste!
Další dva produkty které mohu doporučit jsou takové které jsou podle mě v dnešní době nutností. Jedná se o krém na ruce Dermacol a antiperspirant Rexona
Krém na ruce od Dermacol jsem pořídila že to byl dárek u časopisu, to je tak když někam jedete a koupíte si na čtení časopis a navíc je tam i dárek. Takže je to samozřejmě příjemné počtení s užitečným. Omlazující kaviárový krém na ruce je ale moc fajn, dlouho se u mě neohřál jelikož jsem ho používala často takže už ho mám spotřebováno. Má příjemnou vůní a rychle se vstřebává. Určitě stojí za vyzkoušení! 
Antiperspirant Rexona je v pořadí už několikáté balení které používám, tento produkt mě vážně nezklame a pro mě je to jeden z nejlepších! Jenže musí se s ním opatrně, stačí ho dát trošku více a už se tolik nevstřebá takže stačí trošku. Na výběr je několik druhů a já zrovna používám tento Active Shield. Zkuste!
Posledními tipy jsou produkty na vlasy, které by stály za to vyzkoušet. 
Nejdříve začnu s produkty Dove které tu mám dva a rovnou jsem oba z jedné řady konkrétně Regenerate Nourishment. Tato řada je určitě pro poškozené vlasy, když jsem šampon zkoušela poprvé tak jsem byla taková skeptická, nebyl to pro mě vyloženě zázrak, jenže opak pravdou. Zkusila jsem ho po nějaké době opět a teď jsme kamarádi, vlasy jsou po něm krásně jemné a vyživené, což je přesně pocit který mám ráda. Sedí dobře jak na mé nebarvené vlasy ale unavené horkým vzduchem. K němu používám olejíček který občas ve spěchu zapomenu ale když mám náhodou v ranním spěchu minutu navíc tak ho použiji a jsem za to jedině ráda, konečně i vlasy neskutečně vyžíví. 
Největší oblíbenec na vlasy je v poslední době suchý šampon Batiste sweetie, který voní sladce ale je to moc příjemná vůně ve vlasech. Když ráno nestíháte něco dělat s vlasy tak mě to docela zachrání, nejen že odmastí vlasy ale dodá jim objem a třeba dobře s tím drží i nějaký účes. Kdo ještě nevyzkoušel suché šampony Batiste tak to rozhodně napravte jelikož věřte že jen tak pro nic za nic ho tu nechválím tak do nebes. Třeba na Parfums.cz ho pořídíte a koupíte tam i druhou limitku.
Máte zkušenosti s nějakým kosmetickým tipem který uvádím? Pokud ano tak mi dejte vědět a pokud možno i nějaký Váš kosmetický tip.

Podobné články

4 komentářů

 1. Šampon od Dove také ráda používám :)

  OdpovědětVymazat
 2. Kupovala jsem si před delší dobou časopis In Style, kde byl krém na ruce od Dermacolu dárkem a ten krém už mám spotřebovaný taky. Oblíbila jsem si ho díky skvělé hydrataci a jak obsahoval hodně olejů i tak po těch olejích mi voněl (to mi teda občas vadilo) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně já jsem ho měla taky v Instyle. :) Mě právě moc seděl a vyhovoval. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥