TIPY Aussie!

7/15/2016

Po nějaké době jsem tu s článkem kde je doslova mega produktů Aussie! Značí to asi jednu jistou věc když se podíváte na tu nálož a to že jsem zastánce této značky. Ano jsem, doslova velký! Značku Aussie mám ráda již od té doby co přišla k nám do ČR, pamatuji si jak jsem byla na tiskové konference k uvedené k nám na trh a když jsem poprvé vyzkoušela, byla jsem nadšená. Od té doby má u mě stále místo dokořán a není snad nikdy abych něco od této značky neměla. Samozřejmě jak je zřejmé tak zkouším kupu dalších produktů ale nejradši mám Aussie a mým vlasům popravdě taky sedí nejlépe. Proto Vám dnes chci představit některé z nich a taky které mám nejradši!
První várka je řada Shine, kterou mám ze všech nejradši! Rozhodně když hledám nový šampon tak po tomto šáhnu vždy, už mám kolikáté balení. Nejlepší kombinace je mít všechny tři produkty při ruce, jelikož šampon je nutnost a kondicionér taky, jenže i maska je důležitá proto i ta. Po řadě Shine mám vlasy dokonale umýt, voňavé a hlavně lesklé. Právě když zkombinuji tyhle produkty spolu tak věřte že tomu tak bude. Ověřeno a navíc jsem slyšela i pár poznámek na to že mi krásně voní vlasy takže o okolí ocení.
Teď tu mám dvě 3 minuté zázraky aneb masky na vlasy! Tyto verze asi v drogériích neseženete ale já je sehnala na Parfums.cz, kde je pořídíte. Jedná se o hloubkový a hydratační masku, musím říct že oba dva byly vážně skvělé! Jelikož mi zrovna oba došly tak už mám třeba Strong v košíku a chci ho rozhodně znovu. Strong je podle mě více účinnější než Moist, daleko více vlasy hydratuje a jsou po něm krásně lesklé a jemné na dotek. Podle mě jsou tyto masky ve fialovém balení daleko lepší než ty co máme v drogériích, nevím čím to je ani odkud je distribuce, ale stojí za to je vyzkoušet. Tento fialový je daleko lepší a je to jeden z nejlepších kondicionér, který jsem snad měla. Myslím, že ho asi vážně pasuji jako nejlepší kondicionér, zaslouží si to. Aplikace je jednoduchá díky jeho dávkování, někomu to nevyhovuje, ale mě ano. Spočívá to v tom, že jen zamáčknete a přes gumovější otvor Vám vyjde kondicionér a většinou přesně to správné množství, které stačí. Navíc jak je u značky Aussie zvykem krásně voní a vlasy pak po něm voní moc pěkně. Nechám ho působit tak právě cca 3 minuty a pak ho spláchnu vodou. Lehce se pak rozčesávají vlasy a jsou daleko více vyhlazenější, jemnější a dobře poddajné. Já mám vlasy poměrně husté a tvrdší takže nevím jak bude sedět např. na jemných. 
Dále tu máme šampon a kondicionér pro dlouhé vlasy Luscious Long, myslela jsem že tato řada mi bude sedět jelikož mám delší vlasy. Jenže zase takový kamarádi jsme nakonec nebyly. Určitě to není špatná dvojice, to zase nemůžu říct ale když to porovnám se Shine tak ta mi dokonale vyhovuje. Myslím si že tato řada na dlouhé vlasy bude vyhovovat pro majitelky hodně suchých vlasů, mě se třeba vlasy mastí hodně a proto mi zase až tolik řada neseděla. Naopak další klad má tato řada vůní která voní moc pěkně a navíc má šampon modrou barvu což mi přijde vtipný ale nebojte nijak to vlasy nebarví. Pro mě zkrátka tato řada takový průměr.  

Další šampon je Take The Heat aneb chránící před tepelným poškození. Vyzkoušela jsem ho relativně nedávno a zrovna včera jsem ho spotřebovala takže mí dojmy jsou doslova čerstvé. Mám z něj podobné dojmy jako z předešlé řady, takový průměr. Mé vlasy více mastil a myslím že bude vyhovovat vlasům které jsou suché. 

Máte nějaké zkušenosti se značkou Aussie?

Podobné články

6 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥