Avon Nutra Effects

8/27/2016

Přeji krásný víkend před námi, doufám že si ho užijete a budete pokud možno relaxovat tak jako mám v plánu tento víkend hlavně já. 

Před týdnem když jsem se vrátila z práce kde jsem měla náročný pracovní týden na mě čekal balíček. Byla jsem jako obvykle zvědavá co mě v něm čeká, jelikož jak jsem ho nesla cestou domů z pošty tak krásně voněl už přes krabici, moje zvědavost narůstala! Když jsem konečně dorazila s balíčkem domů tak jsem ho neskutečně rychle otevřeně a tam jsem našla balíček který byl nápaditě zabalený což já cením a líbí se mi to. 
Uvnitř na mě čekaly novinky v péči o tělo z řady Nutra Effects od značky Avon

Je to vlastně přesně týden a od té doby nepoužívám na tělo nic jiného, pustila jsem se do testování ihned. Sice je to poměrně krátká doba ale jakmile se jedná o produkty na tělo které nemají nějaký speciální úkol jako třeba odstranit nějaké nedokonalosti tak to dokážu zhodnotit relativně rychle takže jsem tu s tím!
Hned za začátek si řekneme důležité informace že tyto produkty neobsahují parabeny a barviva takže je vhodná pro citlivou pleť. Bohužel musím říct že většina tělových produktů které právě obsahují parabany atd. tak si s nimi většinou moc nerozumíme, proto jsem ráda uvítala tyto produkty. Nejen že božsky voní, takovou lehkou příjemnou vůní, která není nijak vtíravá přesto když si čichnete k pokožce tak voní. Co ale hlavní plní na plné čáře je hydratace se kterou jsem nadmíru spokojená! 
Rozhodně za sebe můžu tuto řadu na tělo doporučit! Pokud hledáte něco co na pokožce příjemně voní, dobře hydratuje a nedráždí díky absenci parabenů atd. tak je tato řada přesně na to aby jste jí prozkoumaly více!
Co používáte na péči o tělo? Budu ráda za Vaše komentáře a zároveň jsem zvědavá na Vaše tipy.

Podobné články

5 komentářů

 1. musím povedať, že balíček a produkty prišli prekrásne zabalené! :O :)

  Na mojom blogu Beautiful savage práve prebieha Back to school giveaway, tak budem rada, keď sa zapojíte. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Přišlo to nádherně zabalené, jinak zkousím ten krém a zatím nevím :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem spokojená, dej pak vědět jak jsi spokojená ty. :)

   Vymazat
 3. Je to úžasně zabalené a jako vždy, krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥