Invaze rtěnek!

8/23/2016

Dnes bych Vám chtěla ukázat hned několik rtěnek od značky Avon, které se u mě v poslední době objevily! Jedná se o True Colour Matte pro matnou barvu a pocit hydratace a 3D Plumping pro plnější a pevnější rty. 

První várku rtěnek tu mám matné rtěnky True Color Matte které má Avon už v nabídce nějakou chvíli a když jsem o nich dozvěděla že budou mít matné rtěnky, hned jsem zbystřila a chtěla je vyzkoušet! Nejen obsahem jsou matné ale i jejich obaly jsou matné. To že jsem měla pak štěstí a přišel mi balíček tří odstínů na testování, jásala jsem radostí! Měla jsem totiž po problému, jelikož odstín který jsem chtěla vyzkoušet jsem dostala a tu byl Red Supreme. 
Teď už k vlastnostem rtěnek, ihned po nanesení na rty je rtěnka matná! Nemusíte čekat až zaschne nebo něco podobného, ihned matná a vypadá to vážně dobře. Má i dobrou pigmentaci jak můžete vidět, hned na první tah je skvělá. S výdrží je na tom taky docela skvěle, něco určitě vydrží! Po jídle ideální aplikovat znovu. Jenže bohužel to nějaký mínus má a to že trošku vysušuje rty, což občas tak u matných rtěnek bývá, jenže to zase není tak strašný. Některé rtěnky které jsem zkoušela tak byly daleko hůře na tom, řekla bych tyto jsou takový zlatý průměr. 
Zleva - Red Supreme, Ideal Lilac, Perfectly Nude

Další tu máme 3D Plumping které jsou pro plnější a pevnější rty. I když už nejsou matné tak nemají žádné přehnaný shimmer a vypadají na rtech pěkně, můj největší favorit z těchto tří je odstín Hot Pants. Po použíti mám rty opravdu jemné a rtěnka není skoro ani cítit, je velmi příjemná a zároveň má dobrou pigmentaci. Rtěnka s výdrží jsou na tom o něco lépe než třeba matné, jelikož moc nevysušují. Já mám problém obecně s rtěnkami že mám suché rty i když stále si něco patlám, proto je pro mě doslova zázrak když mi něco drží. Na výběr několik odstínů, já mám tři které vidíte. Určitě popis rtěnky neklame a její popis na ni sedí, hydratuje a rty jsou díky tomu plnější, když máme vysušené rty tak máme přesně opak že. 
Takže shrnutí, rtěnky mají super pigmentaci, na rtech drží 
Zleva - Divine Wine, Mad For Mauve, Hot Pants

Máte zkušenosti s rtěnkami Avon? Musím uznat že jsem několik rtěnek Avon za pár let už vyzkoušela a většinou jsem moc právě spokojená nebyla tak jsem v poslední době příjemně překvapená že mám štěstí a nebo se daleko lepší.

Podobné články

10 komentářů

 1. Vypadají nádherně, od Avonu žádnou rtěnku nemám :)

  OdpovědětVymazat
 2. Minulý rok jsem dělala Avon lady a tak jsem vyzkoušela hodně produktů od nich. Některé jsou super, ale některé jsou fakt totálně na prd. Z rtěnek jsem měla ráda ty červené lasting něco, které opravdu vydržely (ale jen nějaké odstíny). Tyhle vypadají skvěle :) že bych zas udělala nějakou objednávku? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že né vždy je vše povedené, to je klasika. :)

   Vymazat
 3. Jeden odstín v černém obalu mám a jsem s ní nadmíru spokojená :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 4. S rtěnkama z Avonu zkušenost mám a jen skvělou :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥