KULTURNÍ OKÉNKO #7

8/07/2016

Přeji krásnou neděli i přesto že máme venku léto tak jsem tu s novými tipy! Třeba já se snažím v létě být hlavně stále někde venku a zkrátka si toho léta užívat. Právě třeba na filmy nebo seriály zbývá pak málo času, přesto se najdu chvíli kdy se na ně podívám a relaxuji. A proto je tu dnes článek kde bych Vám chtěla něco doporučit že až budete mít chvíli kdy budete chtít relaxovat, nebo si poslechnout něco nového tak Vás třeba něco zaujme. Tak jdeme na to!

Než jsem tě poznala - když jsem viděla poprvé trailer což je vážně dávno tak jsem hned věděla že to musím vidět a od té doby jsem se na to těšila. Moje představy o tom že to bude film pro mě byly správné, film byl skvělý a moc mě bavil. Hlavní herecká dvojice je boží! Možná bude lepší nekoukat na trailer a rovnou se na film podívat a více ani nechci prozrazovat, pokud máte rádi romantiku tak jděte do toho.
Jak přežít single - pokud budete hledat fajn oddechovku tak je to přesně tenhle film. I když je to vlastně vcelku blbost tak mě to bavilo a jsou tam vtipné momenty. Je vtipné jak jsou ženy občas takové řešitelky a řeší všechno možné a v tomhle filmu je to docela znát. 
Kmotr - nechápu že jsem tento film viděla až teprve nedávno, tohle by měl vidět každý! Je to klasika a nemá to chybu. Marlon Brando jako kmotr nemá chybu a mladý Al Pacino to samé, na to že je to poměrně dost dlouhý film tak mě třeba utekl rychle jak mě to bavilo. Už se chystám na další dva díly tak jsem zvědavá zda budou tak dobré jako první.
Tělo - Španělé ty horory/thrillery vážně umí! Tento film má ponurou atmosféru a musím říct že jsem se u toho byla vážně napjatá jak vše dopadne, občas jsem se i dokonce bála což je co říct, mě už jen tak nějaký horor neděsí tak tento ano a né málo!
Devious Maids - seriál který sleduji asi rok nebo dva, a hned co jsem viděla první díl tak mě začal bavit. Je vtipný, zároveň to je trošku drama, ideální kombinace. Postav je tam hned několik a jsou skvělé, myslím že nudit se u toho rozhodně nebudete. Pokud Vás bavily třeba Zoufalé manželky tak toto Vás bude bavit určitě!
Teď něco z hudby! V poslední době nejvíc poslouchám Royal Republic, naprosto skvělá kapela která má neskutečnou energii. Objevila jsem ji tento rok a viděla jsem ji naživo na Rock For Peoplu kde mě ohromila a od té doby si ji pouštím hodně často. Zkuste ji! Další kapelu kterou žeru je Kasabian, kapela vydala již několik alb a všechny mají něco do sebe, občas je vydržím klidně poslouchat i několik hodin pokud k tomu mám příležitost. Pokud je neznáte tak je rozhodně čas to napravit.
Znáte něco z mých dnešních tipů? Pokud ano tak mi napište co a budu jedině ráda za Vaši reakci.

Podobné články

4 komentářů

 1. Film Než jsem tě poznala už jsem viděla. Nejdříve jsem četla knihu a nemohla jsem se dočkat filmového zpracování. Čekala jsem od toho víc, ale pohroma to není. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem knihu nečetla ale film se mi líbil hodně. :)

   Vymazat
 2. Jé, ty první dva filmy mě zaujaly, asi si je pustím až bude třeba pršet :)
  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥