NEW IN: sluneční brýle

8/28/2016

Dnes bych Vám chtěla ukázat mé nové sluneční brýle které mi dnes celý den dělaly společnost. Tento článek píšu právě teď a máme neděli večer, já celý den trávila u vody kde jsem relaxovala a četla k tomu knížky. Byl to skvělý relax takhle vypnout, opálit se, zaplavit si, zkrátka pohoda. Bohužel jsem si odnesla i nemilé vzpomínky jako třeba když čtete knížku a najednou máte hned vedle sebe hada a nic nejlepšího než začít křičet na celý rybník Vás nenapadne, ani nevíte jaké psycho to pro mě bylo, bojím se hadů a tohle vidět když jste v absolutní pohodě opravdu rozhodí. Doufám že už nějakou dobu hada ve své blízkosti vážně neuvidím, jen si na to vzpomenu tak brrr! 

Zpět k brýlím, já nedám ránu bez slunečních brýlí, od té doby co jsem si koupila Ray-Bany tak jsem si žádné nepořídila, jelikož mám tak nějak vystaráno když jsem své vysněné pořídila. Jenže pak jsem dny nebo chvíle kdy se o ně docela bojím a ráda si vezmu nějaké levnější. Třeba letos když jsem byla na Rock For Peoplu tak jsem se dostala do mačkanice a v kabelce jsem měla Ray-Bany díky bohu že jsem je měla v pevném pouzdru a né v tom originálním, jelikož bych už měla po nich. Tohle je přesně ten případ situace kdy si vzít levnější brýle sebou, někdo to tak třeba nemá ale já si dávám na své věci pozor a vážím si jich.
Nedávno mi přišly sluneční brýle z e-shopu maxbryle.cz a vybrala jsem si tyto krásné které vidíte a k tomu pevné pouzdro které je pro ně přímo jako dělané. Mají takový lehce kočičí tvar takže jsem si je hned oblíbila a nedám na ně dopustit!
Taky neuděláte bez slunečních brýlí ani krok? Jaké tvary slunečních brýlí máte nejraději?

Podobné články

6 komentářů

 1. Tak ty jsou opravdu krásné! :-) Já mám ráda právě něco takovéhleho, nebo ve stylu Wayfarer.

  OdpovědětVymazat
 2. Máš podobné jako já, kočičí tvar mému obličeji sluší asi nejvíc, tak ho vyhledávám :)

  OdpovědětVymazat
 3. vyzerajú naozaj veľmi pekne :) taká klasika, čo nesklame ;)

  Na mojom blogu Beautiful savage práve prebieha Back to school giveaway, tak budem rada, keď sa zapojíte. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥