Weleda léčivé tipy!

8/10/2016

Zdravím, dnes jsem si pro Vás přichystala nový článek kde Vám chci představit léčivé masti od značky Weleda! Jinak jak si užíváte léto? Článek píšu akorát když máme venku déšť a vypadá to spíš jako podzim, takže o to více se netěším na podzim a zimu, né tu fakt ještě nechci. Takže se těším jak bude už zase sluníčko a teplo ( to si pak zase stěžuju na velký teplo, holt se mnou je to někdy těžký ).
Máme aktuálně léto, člověk podniká více venkovních aktivit a má určitě více šancí si něco poranit, větší námaha při sportu a nebo třeba štípnutí od hmyzu. Takže a proto tu mám dnešní tipy které se rozhodně hodí!

Jedná se konkrétně o dvě masti a to arnika gel a měsíčková mast - gel je moc příjemný a má chladivý efekt, osvědčil se mi třeba po cvičení když mě bolely svaly a nebo třeba jen když je člověk nějak zmožen a  unaven tak gel je efektivní a osvědčil se mi. Např. i štípnutí od toho hmyzu je znát, po nějaké době po namazání se ranka zklidní. Určitě skvělý věc do kabelky a gel může používat kdokoliv.
Měsíčková mast je pro změnu na zklidnění takže má velmi podobné účinky jako předešlá mast. Pokud trpíte třeba na podrážděnou pokožku tak bude ideální společník. Dokáže ji rychle uklidnit ale je potřeba třeba i několikrát se namazat aby účinky byly viditelnější. 
Rozhodně zmíním to že se to rozhodně hodí mít v kosmetické taštičce jelikož nikdy nevíte kdy to bude potřeba a jedině doporučit!

Máte taky nějakou osvědčenou mast na kterou nedáte dopustit?

Podobné články

6 komentářů

 1. Velmi pekna foto. Daju sa kupit aj v lekarni, alebo len na webe?
  |Kaviareň u mačky|

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. :) Třeba je koupíš tady http://www.parfums.cz/weleda/body-care-arnika-gel-na-lokalni-osetreni/ a http://www.parfums.cz/weleda/body-care-mesickova-mast/?item=500344 :)

   Vymazat
 2. Arnika gel je úžasný :-) a když v práci dlouho stojím tak mi zachrání nohy a přemluví je, že jsou stále semnou :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za tip, ta měsíčková mast mě moc zaujala.
  Beauty by K. - na blogu najdeš soutěž :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥