NEW IN: Wayfarer.cz

9/01/2016

Zdravím všechny! Máme tu dnes 1.září což je pro školáky první školní den tak kdo je školou povinní tak přeji mnoho úspěchů v novém školním roce a koho škola teprve čeká tak přeji též! Září je měsíc kdy nám léto už pomalu dotahuje do svého konce a brzy přijde podzim,  takže to chce nové kousky do šatníku a nějak si ty chmurnější dny obohatit. Když se podívám do svého šatníku tak opravdu potřebuji dost věcí, mám věcí poměrně dost jenže stále nosím častěji jen některé věci, které mám nejraději a tak bych asi měla zase vyřadit nějaké věci co nenosím ale znáte to, nerada se zbavuji věcí a pak to dopadá jak to dopadá že máte narvanou skříň. 
A já abych ji měla právě o něco narvanější než ji mám tak Vám dnes chci ukázat nové věci které mám z e-shopu Wayfarer.cz, momentálně můžete vidět moji druhou objednávku a jsem zase spokojená jako minule. Rychlé dodání a jakože opravdu rychlé, jeden, dva dny a měla jsem balíček doma. Tak a teď rovnou k věcem které mám nové.

Hodinek není nikdy dost a v poslední době u mě vede hlavně stříbrná, doufám že zlatá se mi zase začne líbit jelikož mám plno věcí kde je zlatá tak snad se k ní vrátím. Stříbrné hodinky Geneva se mi líbily hned jak jsem je viděla, trošku jiný styl než doposud mám tak jsem ráda že je mám.
Černých triček není nikdy dost, zvláště pak pro mě. Černá moje oblíbená barva a navíc když má pak tričko nějaký vtipný text tak to je něco pro mě. Last Clean T-shirt mi přijde vtipný a je navíc i velmi příjemný. WorkOut jsem si vybrala na cvičení, jelikož má rychleschnoucí materiál a je velmi příjemné tak se těším až ho na cvičení provětrám. A když jsme u toho cvičení tak jsem si na shopu vybrala pás který Vás pořádně stáhne a je ideálně na hubnutí tak jsem zvědavá kdy ho využiji.

Jak Vás moje nové věci zaujaly? Máte se shopem Wayfarer taky zkušenosti?
To je pro dnešek vše a jelikož mám momentálně klidový režim tak pro Vás připravím další článek a to Kulturní okénko a to již brzy. Mějte se krásně!

Podobné články

7 komentářů

  1. Všechny tyto věci jsem okukovala na Aliexpressu, vypadají dobře, tak asi zkusím objednat :)
    Beauty by K.

    OdpovědětVymazat
  2. jeeej mne sa moc pacia tie hodinky :)
    Pozyvam na luxusnu giveaway o setrnu kulmu ROWENTA a vyrobky DOVE :) tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/09/obrovska-dove-rowenta-giveaway.html

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥