ROZBALENÍ GLANC BOXU #4

9/20/2016

V pátek na mě čekal na poště balíček takže jsem pro něj natěšeně šla a byla jsem zvědavá co mě v něm čeká! Díky nápadné krabici bylo hned zjevné o jaký balíček šlo a to Glanc Box! Tentokrát se jednalo již o 4. vydání a já jsem byla zvědavá co se v něm tentokrát za produkty objeví, jelikož jsem byla pokaždé nadšená a věci využila. 

Tak a tady můžete box vidět v celé své kráse a co v něm bylo! Já jsem z něj nadšená a i když se jedná převážně o produkty do domácnosti, jelikož ty se vždy hodí. 
V boxu jsem našla tekutý prací prášek Surf Color Tropical a k tomu ještě navíc i jeho malý vzorek takže jsem zvědavá jak si povede. Mýt nádobí se občas musí takže mi bude dělat společnost Pur Double Decruster. Do domácnosti poslední produkt a to Bref Power Aktiv na WC což se určitě hodí.
Ráda jsem uvítala i zubní pastu Signal White Now Glossy Chic, už jsem ji měla vyzkoušenou a je skvělá tak proto mi udělala radost že mám v zásobě další. Lehký hydratační krém od značky Mixa mám v hledáčku už nějakou dobu takže byl asi osud že se v boxu objevil až spotřebuji Dermacol krém který aktuálně používám tak se do něj pustím a jsem na něj zvědavá. Ale co mi v boxu udělalo asi největší radost je vlasový olej Oriflame, jelikož olejíčky ráda používám a zkouším ráda něco nového a z prvních dojmů hlásím že krásně voní!
Za mě tedy velká spokojenost a další vydání určitě zase objednám, mám ráda překvapení a tohle je přesně něco pro mě.
Jak se Vám box líbí?

Podobné články

9 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥