SEFIROS - štětec na tvářenku a tělový krém!

9/10/2016

Zdravím Vás v sobotním dni! Léto se nám stále ozývá a máme krásný počasí takže ideální podnikat nějaké aktivity venku, takže rozhodně se toho musí využít. Já jsem si dnes přichystala nový článek kde Vám chci představit dva produkty od značky Sefiros. Tato značka je pro mě zcela neznámá a tudíž jsem moje zkušeností první a byla jsem na ni zvědavá jaké produkty budou. Jelikož ráda objevuji nové značky takže moje zvědavost a obzory se zase rozšiřují. Vybrala jsem si dva produkty které mě zlákaly k otestování a byl to štětec na tvářenku a tělový krém

Štětec na tvářenku - jsem potřebovala jako sůl, jelikož by jste nechtěli vidět můj předešlý v jakým byl stavu. Apeluji na Vás aby jste si pravidelně štětce čistily, určitě jim jejich životnost zvýšíte, ale o tom někdy jindy a chystám o tom článek. I když jsem trošku kosmetický maniak tak co se týče štětců na líčení tak si vystačím s málem. Nemusím mít kvantu štětců i když v poslední době mě láká pořídit si nějaký další. 
Takže jsem si vybrala tento od značky Sefiros, byl mi doporučen že prý stojí za to! Takže jsem dala na svoji intuici a dala jsem na doporučení a vyplatilo se. Pár měsíců ho už mám a od té doby nepoužívám jiný, jsem s ním naprosto spokojena. Má moc příjemné štětinky neboli spíše syntetické high-tec vlákna a nanáší se tím tvářenka jedna báseň. Dřevěná rukojeť z červeného dřeva je skvělá jelikož se drží lépe v ruce a méně např. klouže z ruky ( doufám že se chápeme, když se maluji mám make-up všude ).  Stojí 130 Kč což mě přijde jako fajn cena za tak skvělý štětec a pořídit ho můžete třeba zde
Tělový krém Zelený čaj - jelikož dělám dost často kosmetické recenze tak se snažím výrobek na který chci dělat recenzi vyfotit v krásném stavu když je ještě nový, bohužel s tímto krémem se mi to nepovedlo. Dala jsem se ihned do jeho testování že to dopadlo tak že jsem ho skoro celý spotřebovala a výsledné fotku můžete vidět. Díky bohu že se ještě něco málo zachovalo a můžete aspoň vidět jakou má krém barvu. 
Když mi krém přišel jásala jsem že mám něco nového na mazání, jelikož se mažu skoro furt a docela mě to i baví, proto mě baví testovat stále něco nové. O to víc jsem byla ráda že má balení 500ml což je docela dost i když jak vidíte, hravě se mi podařilo ho skoro spotřebovat. 
Krém má lehkou parfemaci a moc příjemnou, takovou svěží a zelený čaj je tam opravdu trošku cítit. Když ho používáte tak se nemusíte bát že bude v popředí před parfémem, to nehrozí jak píšu parfemace je lehká. Krásně se vstřebává a po chvilku se vsákne do pokožky, ta je pak následně dokonale hydratovaná a to na docela dlouhou dobu. Pro mě jeden z nejlepších produktů na tělo které jsem vyzkoušela!
Krém stojí 279 Kč a můžete ho pořídit hned v několik variantách, ale pokud Vás zaujal zelený čaj tak ho můžete koupit tady.
Znáte značku Sefiros? Máte nějaké zkušenosti s ní? Jak Vás produkty zaujaly?
Dejte mi vědět, budu určitě ráda a Vám přeji pěkný víkend!

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥