Brandnooz Box - Srpen

10/07/2016

Zdravím Vás, po dlouhatánské době jsem si připravila článek kde bych Vám chtěla ukázat obsah Brandnooz boxu. Jedná se o edici srpnovou takže jsem trochu pozadu ale tak aspoň jsem většinu věcí ochutnala  a mohu Vám podat info co a jak chutná, nebo co nekupovat. Já jsem pravidelný odběratel boxu, už asi nevím jak dlouho ale od té doby co je u nás na trhu tak tomu tak je. Baví mě se nechat každý měsíc překvapit co v něm bude, přijde mi to fajn, jelikož ve většině případů tam jsou produkty které využiji. 
Dále můžete vidět jaký byl tedy srpnový obsah boxu.

V boxu mě nejvíce potěšily kukuřičné cornies od Racio které jsou vážně moc dobré a mám v plánu občas koupit. Hned za ním byla tuňáková pomazánka easy sandwich od Hamé který byla výborná, vážně jo, rozhodně doporučuji! Měla skvělou chuť a velmi jemná zároveň. Dále mě zaujala Toma voda s příchutí okurky a limetky, který je vážně super a velmi osvěžující. V boxu jsem našla ještě další nápoje které vidíte na fotce ale ty mě nechaly chladnou. Samozřejmě nesmí chybět nějaké rychlé svačinky nebo spíše neřesti které jsou v boxu často ale upřímně občas jedině vítám když mě honí mlsná. Opavia zlaté ovesné šušenky s příchutí jablka mě zase tak moc nezaujaly ale třeba jiná příchuť podle mě bude fajn, jen tyto pro mě nebyly to pravé. Brambůrky moc nejím, pouze příležitostně ale Lorenz Monster Munch byly vážně moc dobré že bych kvůli nim dokázala zhřešit poměrně často. Dip od Kotányi jsem zatím nezkoušela ale vypadá rozhodně zajímavě. Posledními produkty jsou čistě sladkého charakteru a největší radost mi udělal Kit Kat ten já teda můžu a Emco 100% ovoce Lesní ovoce byla příjemná ale zbytek mě už nezaujal, nemusím tyto bonbony.
Jak Vás box zaujal? Já bych ho podle svého úsudku hodnotila tak průměrně jelikož půlku věcí jsem využila a půlku zase až tolik ne.

Aktuálně mám doma edici záříjovou kterou mám pár dní takže určitě o ní časem udělám taky článek. Doufám že Vás podobné články baví a že Vás zajímá co v boxech najdete za obsah, mě konkrétně to právě dost baví. 

Podobné články

8 komentářů

 1. Pedro mi připomíná dětství :D Pedro žvejky byly sen a odměna zároveň :D

  OdpovědětVymazat
 2. Box mám taky doma a už jsem polovinu slupla :D hlavně bonbony JOJO!
  Můj blog: Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mi už skoro nic nezbylo :D až na ty Pedro bonbony, ty mě nechávají chladnou.

   Vymazat
 3. ten dip ma neskutočne zaujal, musí to byť zaujímavé :) aj ostatné veci sú však fajn :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥