NEW IN: radosti z Wayfarer.cz!

10/25/2016

V minulém článku jsem řešila že máme podzim v plném proudu a víte co neodmyslitelně patří k novému ročnímu období? Něco nového do šatníku! Dnes bych Vám proto chtěla ukázat co mám nového z Wayfarer.cz kde jsem si vybrala tři věci. 

Jakmile se venku trošku ochladí tak je mi skoro furt zima at si vezmu cokoliv, je mi skoro stále zima, je to celkem otravný ale snažím se to třeba aspoň trošku zahřát třeba teplou šálou. Takže jsem nutně potřebovala nějakou šálu a když jsem náhodně projížděla stránky e-shopu tak jsem tam narazila na tyto skvělé šály, které jsem si zamilovala! Najednou jsem zjistila že mi jedna nestačí a to byl začátek konce, ani nechtějte vědět jak dlouho jsem se rozmýšlela kterou chci ( psala jsem Vám někdy jak jsem nerozhodná? ) ale nakonec se stal zázrak a já vybrala dvě šály. Na první pohled jsou si velmi podobné ale nejsou, prostě nejsou! A byla to láska na první pohled ihned jak jsem je vybalila! Jsou tak krásně příjemné, velké, díky nim zvládám to sychravé počasí o něco lépe. Pokud se Vám líbí a chtěli byste vidět jaké mají všechny druhy tak tady je odkaz

Další věcí kterou jsem vybrala jsou černé tepláky Work Out, ráda dávám přednost pohodlnosti a když jsem viděla tyto tepláky tak jsem je chtěla. Mají takový silnější materiál, poměrně teplé a příjemné. Jak jde vidět na fotce tak jsou takové volnější což mi přijde fajn. Co se týče velikosti tak na e-shopu žádná velikost není, spíše je to univerzální a podle střihu a gumy v pase opravdu myslím že budou sedět každé postavě. Akorát kdo má dlouhé nohy tak je budu mít asi kratší. Přemýšlím že si k nim pořídím i mikinu se stejným nápisem což by bylo docela vtipný.  
Jak se Vám líbí moje nové úlovky?

Podobné články

8 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥