OUTFIT: podzim a vyhlášení soutěže Voss!

10/23/2016

Kabát - Choies, Džíny - F&F, Boty - Converse, Kabelka - Mango

Máme tu podzim! To sice není nic nového a převratného co by Vás asi mohlo překvapit. Nevím jak Vy ale já asi trpím nějakou podzimní pochmurnou náladou, často hledám optimistický přístup hodně marně a navíc jsem línější než obvykle se dokopat ke spoustu věcem. Často hledám i marně čas, kterého je nějak pomálu, měla bych si konečně lépe organizovat čas. Rozhodně je to věc se kterou se dá pracovat takže jsem se rozhodla jít do toho proti negativní mysli a snažila se k věcem dokopat, být více pozitivní a lépe si organizovat čas a hlavně ve volném času se věnovat lidem se kterýma chci trávit čas a naopak některé vysavače energie naopak vyřadit. Takže toto je můj plán a hodlám se toho držet! 

Co se týče mého outfitu tak to taková moje klasika kterou nosím často a ráda. Vévodí tomu černá barva která je oblíbená, jediný výraznější prvek je šála která je též moje oblíbená ale momentálně mám dvě nové skvělé šály které Vám brzy ukážu, jelikož jsem dokonalé! Další doplněk který na mě můžete vidět je fotoaparát LOMO na který občas fotím tak jsem na něj zvedavá a ještě další hračka bez které nedám ránu je můj mobil Huawei P9 Lite, je úplně dokonalý, rychlý a jsem s ním nadmíru spokojená!
Máte nějaké tipy na podzimní zlepšení nálady?

PS. Za chvíli na FB vyhlásím vítězové soutěže o vody Voss.

Podobné články

6 komentářů

 1. Já mám podzim ráda, ale také mám takové podivné nálady, občas sentimentální... Řekla bych, že nejsme jediné :) Chce to se nějak zabavit a moc nad tím nepřemýšlet, i když to mně osobně zrovna dvakrát nejde :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, moc nad tím raději nepřemýšlet a mě to teda taky moc nejde. :D

   Vymazat
 2. Ahoj, co je to za lak? Takovou barvu už dlouho hledám a furt se nemůžu trefit :)

  http://lush-mania.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj :), je to Rimmel 042 Rock N Roll - http://www.kockandy.com/2016/08/gelove-laky-na-nehty-rimmel.html . :)

   Vymazat
 3. Super look v mých oblíbených barvách!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥