TRIP: Kuks a random

10/15/2016

Zdravím! Přeji krásný víkend a sobotní den! Dnes se s Vámi podělím o mém výletě na Kuks kde jsem byla poprvé minulý víkend. Byl to dost spontánní výlet a na to místo se musím vrátit a doufám že ještě letos, rozhodně chci. Taky jsem se konečně rozfotila na mé milované LOMO u kterého miluju jeho design a jsem zvědavá na mé fotky až je půjdu vyvolat.

Nechápu že jsem tam byla poprvé až nyní a mám to vlastně jen kousek ale tak mise splněna a Kuks jsem viděla ale né tak úplně jak bych ještě chtěla. Co jsem stihla bylo že jsem omrkla  vesnici Kuks ale né úplně celou a Hospital Kuks. Bohužel jsem tam přijela v čas kdy už jsem prohlídku Hospitalu nestihla takže jsem v tomhle směru měla smůlu takže jsem se mohla podívat tak akorát zvenčí. Rozhodně si myslím že stojí za to vidět interiér Hospitalu a třeba i lékárny a hrobky takže do konce října to třeba ještě stihnu jelikož pak jsou prohlídky otevřené až na jaře. Ale nejen on stojí za to projít jelikož vesnice Kuks a hlavně domečky poblíž Hospitalu stojí za to, pak můžete navštívit krásnou restauraci přímo poblíž.
Když čtu tak článek tak rozhodně musím toto místa navštívit znovu jelikož jsem toho vlastně zase tak moc neviděla. Koho z Vás to místo zaujalo tak je to pro představu kousek od města Jaroměř.  
Budu moc ráda když mi dáte i Vy nějaký tip kam zajet na nějaký výlet a objevit něco pěknýho.
Přeji krásný víkend!

Podobné články

8 komentářů

 1. Nádherné místo, které člověka úplně láká navštívit :)

  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
 2. Krasny fotky - ja na Kuksu nikdy nebyla ale vypada ze urcite stoji za vylet! Ja uz po CR necestovala pres 8 let tak toho moc nevim krome Prahy a Budejc ale chtela bych se zase jet podivat do Kutne Hory🤓​

  Cityscape Bliss // How I’ve TRIPLED my Instagram likes (within 2 weeks!)

  OdpovědětVymazat
 3. Miluju Kuks! V létě je tam skvělý divadelní festiválek barokního divadla, ale velmi moderně pojaté - divadelní spolek Geisslers Hofcommedianten. V listopadu tam každoročně jezdím na vánoční trhy. A vlastně kdykoliv v roce to tam má své kouzlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tip, Kuks budu pravidelně sledovat jak vidím. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥