BRANDNOOZ BOX - Září / Říjen

11/13/2016

Přeji krásný nedělní den! Já jsem si dnes připravila článek kde bych Vám chtěla ukázat záříjový a říjnový obsah Brandnooz boxu! Jak jistě víte každý měsíc mi ten box přijde a já se ve většině případů o jeho obsah podělím s Vámi a shrnu jak se mi box líbil. Myslím že tento článek je jako dělaný na nedělní odpoledne, kdy se vychutnáváme volné odpoledne ( nebo aspoň kdo nemá dnes pracovní den ), já mám dnes celkem línější den ale k večeru si jdu dát do těla a pořádně si zacvičit. 
První dnešní edice je záříjový box - box který na mě působil docela plně a většinu věcí se dobře využijí. 
Vitana farmářské polévky jsou dobré, už jsem je jednou měla a chutnaly dobře. Hořčice Malva najde určitě své využití. Sladké dobroty jsou v boxu dost často a u mě se dlouho neohřejí, bonbony Jojo tedy nemusím ale za to sladké tyčinky Nesquik a Orion Pistácie zmizely rychlostí blesku. Co mě v poslední době baví jsou ovocné pyré jako třeba Monnami které mohu doporučit! Jako vždy v boxu najdeme ve většině případů nějaké nápoje. Tentokrát to byl Semtex ( energitáky nemám ráda! ), Mattoni grep která je super a Jupík.

Box bych hodnotila tak nějak průměrně, není to něco z čeho bych si sedla na zadek ale zase to nebyl vůbec průšvih. 
Teď se podíváme na říjnový obsah boxu - už asi půl roku nepiji klasické kafé, pouze výjimečně. Přesto mi udělalo právě kafé Nescafé Azera radost až tak že jsem ho musela vyzkoušet a rozhodně doporučuji! Samozřejmě i v tomto boxu se objevily sladkosti jako třeba karamelová Fidorka která pro mě nebyla nic extra a nebo Hašlerky která třeba fakt nemám ráda.  Pak jsme tam mohli najít naopak něco slaného jako třeba Vest Sýrovky které zmizely dost rychle, byly moc dobré a další Strážnické brambůrky Párty balení které mě nechaly celkem chladnou. Pro změnu i v tomto boxu byla hořčice ale tentokrát Bornier hořčice s hruškou a z nápojů tam bylo pivo Krušovice, i když pivo nepiju tak někdy se hodí.

Tento box bych hodnotila o něco výše než předešlý, líbil se mi víc.
Jak Vás boxy zaujaly? Já jsem zvědavá jaký bude listopadový a prosincový když se nám blíží Vánoce tak doufám že budou boxy nabité skvělými produkty.

Já přeji krásný zbytek víkendu a dnešního dne!

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥