Tělové novinky od YR

11/12/2016

Zdravím Vás v sobotním dni! Dnes jsem si pro Vás přichystala pár kosmetických tipů od značky Yves Rocher. Jak jistě víte tato značka patří k mým oblíbených, možná spíše k nejoblíbenějším. Všechny produkty které jsem vyzkoušela se mi většinou osvědčily a žádný vyloženě propadák jsem neměla, možná bych asi našla nějaký produkt který mi nesedl což je určitě možné ale momentálně si nedokážu vzpomenout. Dnes se to týká hlavně o péči o tělo a vlasy tak jdeme na to!

 V poslední době nedám dopustit na masážní oleje! Nejvíce jsem si oblíbila relaxační květ pomerančovníku, levandule a petit grain a vanilkový olej.Máte náročný den? Tak ideální je napustit si horkou koupel a do vody kápnout pár kapek právě třeba tohoto oleje, koupel je hned o něco příjemnější. Nejen že skvěle koupel o něco více hydratuje pokožku, ale krásně ji  zanechává voňavou. Osvědčil se mi i způsob klasicky a to olej nanáším normálně na tělo jako třeba jakýkoliv jiný tělový krém ale již první zmíněnou variantu mám radši. Kdybych měla doporučit jeden z těchto olejů tak vyhraje levandule nad vanilkou. Levandule je zkrátka velmi příjemná, zato vanilka je více aromatičtější ale cítím z ní zase vánoční atmosféru což je pro tento čas jako dělané. 

Zůstaneme ještě u péče o tělo. Máte rádi klasická tuhá mýdla? Já je nikdy moc nijak zvlášť nemusela, ale když jsem dostala mýdlo Olive Petit Grain tak jsem trochu změnila názor. Tohle malé mýdlo je velmi příjemné, krásně voní a na umytí třeba rukou je jako dělané.
Teď k péči o vlasy, pokud se nepletu tak poprvé jsem vyzkoušela od této značky něco na vlasy. Šampon a kondicionér z výtažku lékařského měsíčku bylo pro mě překvapením jaký asi produkty budou. Na první dojmy hned poznáte že příjemně voní a dobře se s nimi pracuje. Neobsahují žádné parabeny, silikony ani barviva, tudíž vlasy nezatěžuje jako produkty které tyto složky obsahují. 
Šampon mi na první dojmy moc nesedl ale říkala jsem si že mu dám šanci a budu ho ještě používat a po několika použitích jsme si začali rozumět. Vlasy jsem po něm měla lesklé a byly takové vzdušnější, ale vážně tomu chce dát aspoň týden nebo dva aby si šampon sedl s vlasy ale to jsou mé dojmy a zkušenosti. Myslím že stojí za vyzkoušení! Zato kondicionér mě zaujal ihned! Má více tekutější konzistenci a nanáším ho do konce vlasů, nechám pár minut působit a poté opláchnu vodou. Vlasy jsou pak jemné, konečně ucelenější a celkově je kondicionér je vážně super! 
Celkově bych to shrnula že produkty jsou fajn, kdybych si měla vybrat které jsem si nejvíce oblíbila tak to jsou ty masážní oleje, ty vážně stojí za to a hned za ni nimi je kondicionér!
Mátě někdo s těmito produkty zkušenosti? Pokud ano dejte mi vědět a nebo zda máte od této značky jin oblíbený produkt.

To je pro dnešek vše a já jdu relaxovat, po včerejší náročné Svato Martinské večeři mám náladu jen relaxovat, přeji krásný večer! 

Podobné články

3 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥