TIP: Dárek pro muže

12/08/2016

Blíží se nám Vánoce což samozřejmě není nic nového a myslím že tipy na vánoční dárky přijdou vhod! Nevím jak to máte ženy Vy ale vybrat pro muže dárky je občas docela drama. Samozřejmě že záleží jak hodně to prožíváte, ono zase tolik nejde o nějaké materialistické věci ale prostě o to že někomu uděláte radost něčím a ať to stojí co to stojí. Já ráda dělám blízkým radost a když pak vidím tu radost ve tváři je k nezaplacení! Což mě vyvolání k mému velkého otázníku a to že nemám stále většinu dárků, což ale nevadí. Přímo kvůli tomu jsem si vynahradila o víkendu trochu času a musím si to sepsat a žádný stres kvůli tomu nehrozí takže se pak těším na radostné tváře ( teda doufám že všichni mé dárky ocení :D ).

Zpět přímo k mému dnešnímu tipu - já jsem vybrala pánskou kravatu z e-shopu Alfons.cz jelikož podle mě je kravata  základ v šatníku každého muže. Přemýšlela jsem jakou kravatu vyberu ale nakonec po dlouhém rozhodování jsem našla tu pravou která se mi líbila. Tuto kterou vidíte a má kohoutí vzor. Ideální k černé nebo bílé košili, ano přesně nějak tak ji vidím. Navíc je opravdu kvalitně zpracovaná a radost na ni pohledět. Kravata přišla v pěkné krabičce, vypadá to zkrátka na pohled moc dobře takže si myslím že jako dárek je to ideální. Kravata je základ v šatníku každého muže a když vyberete tu pravou tak tím přece nemůžete šlápnout vedle. 
Prosím prosím, teď mi napište co dáváte mužům Vy, ať je to přítel, tatínek, bratr nebo kamarád. Uvítám tipy a myslím že nebudu jediná. 
Jak se Vám líbí můj výběr kravaty? 

Přeji krásný pohodový den a blížící se víkend!

Podobné články

1 komentářů

  1. v mojom okolí nemám chlapov,ktorí nosia kravaty,takže takýto darček nemôžem kúpiť :) ja kupujem väčšinou kozmetiku, elektroniku,alebo oblečenie :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥